Pomoc prosím.. nefunguje nastavení sedačky plus teče do auta

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
KoubisVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.03.2013 18:01

Pomoc prosím.. nefunguje nastavení sedačky plus teče do auta

Příspěvek od KoubisVW »

Zdravím všechny... Máme doma Tiguana r.v. 2009, 4x4, 2.0 tdi highline, offroad verze.. jsem první majitel.. ted najeto 90 000.. před dvěma týdny mi začalo téct do auta.. myslím si, že je to přes přední dveře.. bylo to z ničeho niz ,.. ze dne na den.. v autě potopa jako svině.. mokro bylo pouze u spolujezdce a u řidiče.. Řekl bych, že to teklo ze spolujezdcových dveří .. asi přes tešnění.. jenže další den bych řekl, že u řidiče na boční straně palubovky byl taky vidět proužek tekoucí vody.. nevím.. vyzkouším vyměnit těsnění u obou dveří a uvidíme.. každopádně přestalo jít vyhřívaní sedaček a elektrické posouvání sedačky u řidiče.. pojistky jsou v pohodě.. žádná není spálená.. myslím si, že to bude asi komfortka KO... máte s tím někdo zkušenosti..? stalo se někomu něco podobného? děkuji za odpovědi :)
Passat b6 2.0 TDI 103 KW BKP HIGHLINE 2006, R-line paket, Rns 510, alcantara, static, lowcar, showandshine, Meguiars, 3M, 19” BBS Speedline - leštěné límce, Nardo grey středy.

KoubisVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.03.2013 18:01

Re: Pomoc prosím.. nefunguje nastavení sedačky plus teče do auta

Příspěvek od KoubisVW »

už jsem přišel, kudy teče voda... Máte-li někdo panorámatickou střechu na tigoši.. přeji hodně štěstí a mohu-li Vám doporučit.. sem tam vezměte kompresor a asi jí vyfoukejte, vyčistěte atd... jsou tam odvodné kanálky, které vedou asi někde mezi sloupkama a tahají vodu ven z auta.. ty jsou jak nečekaně ucpané.. tak se voda hezky svezla pod tím plastovým předním sloupkem a teče rovnou do palubovky.. paráda... nevíte někdo, co s tím? to je tak na vytažení skel, sundání stropnice a vyčistit vše.. :////
Passat b6 2.0 TDI 103 KW BKP HIGHLINE 2006, R-line paket, Rns 510, alcantara, static, lowcar, showandshine, Meguiars, 3M, 19” BBS Speedline - leštěné límce, Nardo grey středy.

KoubisVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.03.2013 18:01

Re: Pomoc prosím.. nefunguje nastavení sedačky plus teče do auta

Příspěvek od KoubisVW »

záhada vyřešena.. večer přiložím fotky, kdyby se někomu stalo něco podobného.. :)
Passat b6 2.0 TDI 103 KW BKP HIGHLINE 2006, R-line paket, Rns 510, alcantara, static, lowcar, showandshine, Meguiars, 3M, 19” BBS Speedline - leštěné límce, Nardo grey středy.

KoubisVW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 11.03.2013 18:01

Re: Pomoc prosím.. nefunguje nastavení sedačky plus teče do auta

Příspěvek od KoubisVW »

Prosím prosím.. neví někdo, jak vytáhnout elektricky posuvnou sedačku řidiče, když elektrický posuv nejde? :/ je v pozici uplně v zadu, tak že se nedostanu k zadním tisícihranům a neodmontuju sedačku.. nejde nějak mechanicky sedačka posunout ?
Passat b6 2.0 TDI 103 KW BKP HIGHLINE 2006, R-line paket, Rns 510, alcantara, static, lowcar, showandshine, Meguiars, 3M, 19” BBS Speedline - leštěné límce, Nardo grey středy.

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc prosím.. nefunguje nastavení sedačky plus teče do auta

Příspěvek od jets »

zatím sis vždycky odpověděl sám :-). Sorry, ale ani šíbr, ani sedačky v elektrice nemám...
každé přistání po kterém se dá odejít po svých je dobré

fb_andrea1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 22.07.2020 09:13

Re: Pomoc prosím.. nefunguje nastavení sedačky plus teče do auta

Příspěvek od fb_andrea1 »

Dobrý den, prosím prosím také mi teče do Tiguana a jsem z toho už nešťastná. V servisech mi řekli, že jsou kanálky nějak propojené a nezvládají když víc prší....To jako každému, kdo má pan.střechu teče do auta??? Prosím o radu na co jste přišel...kanálky jsem čistila už 2x :(

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“