Osvetlenie pristrojovky

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
jarod78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 08.01.2009 18:53

Osvetlenie pristrojovky

Příspěvek od jarod78 »

Nazdar vsetkym.Mam taku otazku,vie niekto ci sa da nadstavit vnutorny snimac osvetlenia palubovky?Stava sa mi ze ked je slabsie osvetlenie a denne svetla su zasvietene tak mi prakticky zhasne palubovka,svietia iba rucicky a ked je znovu normalne denne svetlo tak sa pristrojovka znovu rozsvieti.Ked mam zasvietene xenony tak je vsetko OK.Viem ze snimac je niekde pri palivomere ,lebo ked prilozim ruku na pristrojovku tak sa osvetlenie stlmi a ju dam prec tak sa znovu normalne rozsvieti.Diki

jaja01
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 26.11.2011 21:55

Re: Osvetlenie pristrojovky

Příspěvek od jaja01 »

hm, tohle obcas pozoruju pri prujezdu lesnim usekem, kde se strida svetlo se tmou, zapricinenou usekem vetsich stromu .. tak pak v tu chvili sviti jen rucicky .. ale ze by to necemu vadilo? :-) jsem naopak rad, ze to automatika chvilku vydrzi a nerozsviti mi kvuli tomu zbytecnene xenony
Tiguan 2,0 TDI BMT 4Motion DSG Sport & Style
Obrázek

jarod78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 419
Registrován: 08.01.2009 18:53

Re: Osvetlenie pristrojovky

Příspěvek od jarod78 »

Mne budiky celkom zhasnu,ked je denne svetlo slabsie,ale este nie na tolko aby som musel zapnut hlavne svetla.Keby to bolo na chvilu ,tak ano, ale 15-20 minut to uz je vela.Ak sa to nebude dat,tak si nastavim cidlo na automaticke. rozvietenie xenonov o 5-10% vyssiu hodnotu a svetla sa rozsvietia o nieco skor.

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“