Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Jodro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 07.07.2017 10:25

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od Jodro »

Sirdo v jiném vláknu (pokec jen tak) jsem četl, že už ti posunuli termín dopředu: tak dnes uz svieti status POTVRDENE, takze koncom augusta sa vozim... tak gratulace. Já měl termín 39 týden a zatím s ním nehýbou. Co to máš za konfiguraci? Já Comfort line 1.4 TSI ACT
Nevíš, jestli už to budeš mít s tím filtrem? Pokud máš teda TSI.

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od sirdo »

Jodro: filter pevnych castic pre benzinove motory bude pre auta s 1.4TSI dodane od 9. mesiaca 2017. ja budem mat 2.0TSI 132kW, takze sa ma to netyka...

Gianni79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.05.2017 15:07

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od Gianni79 »

Tak takto vypadá zaplánování a termíny dodání napřed.v auto ISR.
Přehled je včetně specifikaci.
IMG_6579.PNG

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od sirdo »

a vobec ti neprekaza, ze zverejnenim mien osob/firmy, bez ich suhlasu, zasahujes do ich sukromnej integrity? neviem ako u Vas, ale na SR by ti za to mohli zaklopat pani policajti na dvere. no a myslim, ze kazdy z tu pritomnych videl objednavkovy system VW a je smutne, ze CR import tak podcenil zaujem o Tiguan, ze este len teraz vybavuje objednavky urobene minuleho roku...

Gianni79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.05.2017 15:07

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od Gianni79 »

Neprekazi protože podle českého zákona na ochranu osobních údajů paragraf 101 sbírky zveřejnění jména bez dalších údajů jako datum narození nebo rodné číslo zákon neporusujes. To bys pak mohl žalovat i Google...zdravím na Slovensko. Pokud tě můj příspěvek nezajímá, pak ho číst nemusíš. Mě jakožto novému objednateli vozu by to např. pomohlo vědět, do jakých trablu se ritim. Peace

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od sirdo »

"do jakych trablu se ritis" zistis ked si precitas celu tuto temu :). mne osobne by sa nepacilo a siel by som to predajcovi otrieskat o hlavu, keby najdem na verejnom fore printscreen z jeho objednavkoveho systemu, kde by figurovalo moje meno a co som si objednal. myslim, ze poskytovanie takych udajov tretim stranam ani nemaju povolene, ale to by sa mohol vyjadrit napr. Mirco. ano aj mne ukazal moj predajca takyto vypis, kde okrem mojej objednavky figurovali aj ini ludia, ale nemal snahu a ani potrebu mi to preposielat na mail, kedze ide o ich interny system...

Gianni79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.05.2017 15:07

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od Gianni79 »

sirdo píše:"do jakych trablu se ritis" zistis ked si precitas celu tuto temu :). mne osobne by sa nepacilo a siel by som to predajcovi otrieskat o hlavu, keby najdem na verejnom fore printscreen z jeho objednavkoveho systemu, kde by figurovalo moje meno a co som si objednal. myslim, ze poskytovanie takych udajov tretim stranam ani nemaju povolene, ale to by sa mohol vyjadrit napr. Mirco. ano aj mne ukazal moj predajca takyto vypis, kde okrem mojej objednavky figurovali aj ini ludia, ale nemal snahu a ani potrebu mi to preposielat na mail, kedze ide o ich interny system...
:offtopic: Tak zatím to "vadí" jen tobě a upřímně si nemyslím, že kdokoliv, kdo si koupí VW se ihned zaregistruje sem, protože Ti, kteří jsou tam uvedeni včetně mě už dávno vědí, že mají trabl ;)
V tomto tématu jsem napočítal přispivatele na prstech dvou rukou, ale pokud se to někoho vážně dotkne, rád se mu omluvím. A na dealera můžeme nadávat i bez toho...dodací lhůty jsou naprosto skandální i tak!!
Ale souhlasím, že by to asi dealer distribuovat neměl (a to ne kvůli nějakým jménům v seznamu..). Myslím, že data, které dáváš na FB nebo Twitter nebo Google jsou v daleko větším nebezpečí, než na fóru.
Jednoduše na Slovensku mají prodejci ještě úroveň. Nejen, že umí plánovat, ale navíc jsou etičtí, což se mi líbí. Měl jsem objednat u vás... :drinks:

Gianni79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.05.2017 15:07

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od Gianni79 »

hele a kdy jsi objednával ty na svk a kdy ti došlo auto Sirdo..?

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od sirdo »

objednane 18.5.2017, ale kedze predajcovi blbol ten objednavkovy system, tak to bolo zalistovane az 19.5.2017. auto este nemam, ale v systeme mi svieti POTVRDENE u 34/2017, takze auto budem mat cca o mesiac (3 mesiace cakania). standard je cakacia doba 5 mesiacov (ci mas R-line alebo nemas, lebo na R-line nie je u nas ziadna restrikcia), ale ja som trochu rozohral hru s VW Slovakia prave cez ten zatracovany FCB a podarilo sa mi to stlacit na tie 3 mesiace. ti co tu vypisuju, ze sa snazia o prioritizaciu cez svojho predajcu a vyvolavaju mu kazdy druhy den, tak maju smolu lebo predajca na to nema absolutne ziaden, alebo len minimalny dosah (ak ma dobre znamosti na importe, ale nemyslim len, ze sa tam s niekym pozna, lebo sa poznaju vsetci skrz vsakovake skolenia a predvadzacky novych modelov. skor, ze je fakt velmi dobry znamy s ludmi co maju riesenie objednavok na importe na starosti). jediny kto s tym vie nieco "vycarovat" je import a nikto iny. takze Vam odporucam skor si najst nejaku cesticku k importu a tam potlacit na urychlenie dodavky, ked cakate uz od minuleho roka. dokazem pochopit, ze taka dlha cakacka nastve lebo mne sa nieco podobne stalo pri G7 Variant, ked som akurat "vychytal" obdobie, ked VW riesil velku dodavku G7 pre nasu policiu a ja som koli tomu musel cakat 7 mesiacov aj ked tu u vas v CR sli dodavky G7ciek ako po masle...

tak vam vsetkym drzim palce, nech sa tie potvrdene objednavky zasa nepopresuvaju na neskorsie obdobie a mozme sa tu vsetci tesit z novych Tigov II...

Billy-sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 03.04.2017 08:51

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od Billy-sk »

No ja nemam R-line a od objednania tesne pred Vianocami som mal auto uz po 6 tyzdnoch, na zaciatku Februara. Takze R-line asi aj u nas trva dlhsie ako bez R-line. A nemam tam ziadne znamosti, ani som nijako predajca netlacil aby to bolo skor (tvrdil povodne ze to bude 3 mesiace a mne to stacilo, to ze to bolo za 1,5 mesiaca ma potom riadne prekvapilo).

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od sirdo »

neviem ake boli ofiko cakacky koncom minuleho roka, ale co mi ukazoval predajca ich interny mail, tak pre modelovy rok 2018 (chcel som MY2018 koli celosklennej NAVI) je to 20 tyzdnov + 4 dalsie tyzdne ak mas restrikcnu vybavu, ktorej zoznam mi ukazal a R-line tam nefiguruje. s tym 1,5 mesiacom si asi riadne rozosmutnil miestnych ceskych kolegov :D ...
Naposledy upravil(a) sirdo dne 27.07.2017 09:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
maxipes6
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 10.05.2009 07:54
Bydliště: Sobotište

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od maxipes6 »

Držím palce všetkým kdo čakajú, nech im skoro príde ale pre zasmiatie, mi sme objednali koncom aprila/dubna 2016 s motorom BiTDI, ktorý sa nedal tuším ani v Nemecku ani v Čechách vtedy ani objednať. Výroba mala začať v 6 mesiaci, tak že 2 mesiace, super. No začala až koniec 9 mesiaca, dodanie koniec 10 mesiaca, čo bolo pred nami pár nemcov, čo som videl, takže človek si nevyberie.
Naposledy upravil(a) maxipes6 dne 27.07.2017 10:44, celkem upraveno 1 x.
Aktuálne - VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI 176kW/240k CUAA 4Motion DSG DQ500 11/2016 (MR2017)
Predaný - VW Tiguan Sport&Style 2.0 TDI 103kW/140k CR DPF CBAB 4MOTION Tiptronic 4/2009

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od sirdo »

tak ty si vedel, ze koli motoru si dlhsie pockas, ale tuto ceski kolegovia s tym vobec neratali...

Gianni79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 12.05.2017 15:07

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od Gianni79 »

My byli do poslední chvíle drženi v napětí a když už ten tlak na prodejce byl neúnosný, tak přiznali barvu. Mě svítí 33. týden (výroba potvrzena fabrikou, 10 měsíců od objednávky), tak snad to dopadne.
Také všem, co čekají držím pevné nervy a hodně trpělivosti. Já objednal 2.0 TSI Comfort line, 4Motion 7DGS, R-line (pouze exterier), LED světla, Ergo Comfort seat, 19'Sebring ráfky, Easy open kufr a bezklíč start, PreCrash. Vše ostatní dle specifikace CL.
Tak spoustu bezpečných km plných radosti z T II ;)

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od sirdo »

tak Tiguan je uz vyrobeny a bude dodany v 32. tyzdni. povodne to mal byt 34. tyzden...

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“