Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
Pysta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 09.11.2017 21:55

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od Pysta »

Dobrý večer,
v březnu 2017 jsem objednal nový Tiguan a prodejce mi tvrdí,že nemá možnost se podívat do sytému ohledně naplánování výroby vozu,že je importér odstřihl. Někteří zde píšete,že máte info ohledně zařazení do výroby, mám to chápat,že mi prodejce AMOND Kladno, řekněme slušně,lže? Díky za odpověd´ Pyšta

Jodro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 07.07.2017 10:25

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od Jodro »

Ahoj, můj prodejce do systému stále vidí. Zrovna včera jsem tam byl rušit smlouvu a koukali jsme, jestli je termín stále stejný. Objednáno únor 2017, aktuálně zařazeno na 15 kalendářní týden 2018 (duben), samozřejmě bez záruky. Takže ti neumím odpovědět jestli prodejce lže, ale minimálně je to zvláštní. A rozhodně to není plošné nařízení importéra.

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od sirdo »

jedine, ze by im import hodil filter na Tiguany, lebo len dost tazko moze zakazat komplet pristup do toho sysytemu, lebo ako by predajca mohol inak objednavat auta a slebovat zaradenie do vyroby ostatnych modelov ako Golf, Passat, Polo atd...

Uživatelský avatar
cilda1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 04.02.2016 09:01
Bydliště: Praha

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od cilda1 »

Pysta píše:Dobrý večer,
v březnu 2017 jsem objednal nový Tiguan a prodejce mi tvrdí,že nemá možnost se podívat do sytému ohledně naplánování výroby vozu,že je importér odstřihl. Někteří zde píšete,že máte info ohledně zařazení do výroby, mám to chápat,že mi prodejce AMOND Kladno, řekněme slušně,lže? Díky za odpověd´ Pyšta
U Amonda jsem to po 9 měsících zrušil ,ale že by neviděli do systému se mi nezdá. Já komunikoval s p.U...... vedoucím prodeje VW a vždy mi nějaký termín řekl, i když ke konci se mi zdálo že už lže , sliboval mi několikrát že to bude do konce roku a potom najednou březen 2018.
Jen pro zajímavost, u Škody mi řekli že prodejce může v případě potřeby nějaké auto popostrčit dřív do výroby a tak upřednostnit podle své potřeby.Já měl objednáno na firmu s velkým odběrem aut a slevu 16%,pak mi ještě dali pozvánku na VW driving day,slibovali,slibovali až jsem to zrušil :baseball: :baseball:

Jodro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 07.07.2017 10:25

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od Jodro »

Cildo, možnost nastavení priority na konkrétní vozidlo mají všichni prodejci. Problém je, že kde nic není, ani čert nebere. Když nastaví prioritu všichni, je to stejné, jako by tam žádná nebyla. Taky jsem ji měl nastavenou. Ale když ta auta prostě nejsou, tak to priorita nezachrání. Jsem s prodejcem domluvený, jen tak pro zajímavost, že mi dá vědět, kdy ta auta skutečně přijdou. Já sice objednávku zrušil, ale oni si samozřejmě auto objednané nechají, až jim přijde, kupci se poperou.

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od sirdo »

podstatne je riesit tu prioritizaciu priamo s importom. predajca sice moze ziadat o prioritu a aj vam do nekonecna ukazovat, ze on tu poziadavku zaslal/volal tam, ale auto sa prioritnym stane az ked sa tak rozhodne import. ak vyhodnoti, ze nie je dovod prioritizacie, tak pre fabriku bude to auto aj nadalej svietit ako "ked pride nan rad, tak vyrobit". moj predajca tiez riesil prioritizaciu mojho auta a naozaj sa snazil a nevodil ma za nos, ale az ked som zacal "tahat za dratky" priamo s importom, tak sa lady pohli a auto som mal do dvoch mesiacov doma. prvy Tiguan MR2018 dodany na SK...

zd.b
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 26.07.2017 22:21

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od zd.b »

zd.b píše:V březnu objednán Tiguan Comfortline (1.4TSI, 110kW, stříbrná barva, kola Tulsa) a prodejce ujišťoval do 3 měsíců bude...
Termín dle smlouvy 31 týden.
První prodloužení termínu na 37 týden.
V září oznámeno další prodloužení na 1. týden roku 2018 !
Neustálé posouvání termínu... 15. týden 2018
Dnes mi sdělil další posunutí na 23. týden :(

Jak dlouho čekáte Vy ?

Jodro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 07.07.2017 10:25

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od Jodro »

Pročti si tohle vlákno ;)
Ve zkratce, objednával jsem v únoru, termín podobný a aktuálně je naplánováno na 18. týden 2018. Svoji objednávku jsem zrušil a vzal 6ti měsíčního Tiguana, co měl najeto 3000 km a byl v lepší výbavě, než ten původní. Nekonečné posouvání termínu je, zdá se, normální. Alespoň pro naše obchodníky.

Uživatelský avatar
TuzilRoman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.12.2016 18:48
Bydliště: Tlustice
Kontaktovat uživatele:

Re: Termín dodání nového Tiguana ( posun termínu kvůli ráfku SEBRING )

Příspěvek od TuzilRoman »

Ahoj, hale my čekali 12 měsíců no, ale plná palba, BiTdi R-line, ale kola 20´´...

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“