Zalepení praskliny světla

2007 - 20..

Moderátor: jets

Odpovědět
marfuse
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.01.2014 17:30

Zalepení praskliny světla

Příspěvek od marfuse »

Ahoj, začalo se mi mlžit přední levé světlo, vevnitř jsou vidět kapky. Na světle jsou vidět praskliny. Malou prasklinu pozoruji i u pravého světla, ale to se nemlží. Je to od té doby, co mi někdo nacouval do koulí do předního nárazníku, ale pojištovna to jako škodu neuznala a výrobce to jako vadu neeviduje :(. Čím byste to zalepili, aby se světlo utěsnilo? Popř. je tu někdo z Prahy a okolí, kdo by to byl schopen utěsnit?
Přílohy
IMG_0379.JPG
IMG_0380.JPG

marfuse
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.01.2014 17:30

Re: Zalepení praskliny světla

Příspěvek od marfuse »

Našel jsem návod, jak to zalepit epoxidem, ale nevím, jestli to bude fungovat...


machfilip
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 16.06.2015 15:21

Re: Zalepení praskliny světla

Příspěvek od machfilip »

Já mám taky prasklinu, ale neřeším to. Mlžení sem vyřešil tak, že zevnitř motorového prostoru mám sundané gumové těsnění žárovky a ta vlhkost se při delším svícení mění ve vodní páru a odchází pryč.

DeMajo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 11.10.2014 20:25

Re: Zalepení praskliny světla

Příspěvek od DeMajo »

Mám to presne tak isto, je to chyba zlého ploykarbonátu použitého pri výrobe.
Vyriešil som to (zatiaľ) prelepením tej prasknutej časti svetlometov priesvitnej pevnej samolepiacej fólie používanej na sklo.

military
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 16.05.2017 23:53

Re: Zalepení praskliny světla

Příspěvek od military »

Ahojte,
som čerstvý majiteľ zánovného Tiguana Allspace r.2020 s adaptívnymi led svetlami, takže spodný led pásik by mal byť smerovka. Teraz pri tomto .... počasí som si všimol, že je mierne orosené plexisklo na tom spodnom led pásiku. Môže to byť problém alebo nie? Praskliny som si nikde nevšimol.
Pýtam sa preto, lebo na Tourane mi orosilo celé sklo na ľavom svetle a odišiel xenón. Ale tam som mal prasklinu, ktorú som neriešil. Moja chyba.
Ďakujem za radu
VW Tiguan Allspace Comfortline "UNITED" 2,0TDI 4motion 140kW r.2020
VW Touran 2,0TDI 103kW r.2013

Odpovědět

Zpět na „Tiguan“