výměna převodovky POLO II F 4q za 5q

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: výměna převodovky POLO II F 4q za 5q

Příspěvek od HavranCE »

Hans86C píše:Vsechny Pola 86C mely stejny unasece prumer 90mm..Tudis i poloosy..
Jen jestli nekecáš:-) !!! jsou dva druy..prumery jsou stejny,ale jsou jiny vysky a tudíš potrebujes bud delsi nebo kratsi polosu, mel jsem s tim problem :-DDDD prijed klidne ti to ukazu hehe[/quote]

No jestli jsou rozdilny dily urcitych poloos a nejdou mezi sebou prehazovat,treba jiny unasec a jina samotna hridel,to nevim to je pro mne novina a nerikam,ze to tak nemuze byt,ale myslel jsem to spis tak,ze cely poloosy muze nechat puvodni,co ma ted na tom ctyrkvaltu a urco mu to pasovat bude..[/quote]

V tom mas pravdu :-) hhh. zase jsem te potkal... (kua proc te vzdycky potkam kdyz jedu v 9nku :-( hehe)

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna převodovky POLO II F 4q za 5q

Příspěvek od Yeah »

HavranCE píše:
Yeah píše: to by celkem šlo :-D k těm poloosám...záleží na unašečích---průměrově jsou stejný, ale jsou dva druhy:-)
předopkládám, že když bysme se dokodrcali tím naším polem, dle oka bys zjistil, zda je nutná taky výměna poloos, že? takže už zbývá jen mi sdělit, kde tě vlastně najdu...nebo kde se uskuteční předávka. Já jsem z Mostu, kamarád z Deštnice (Rakovnicko). Nevím, jestli by si pro to jel sám, nebo bysme udělali páreček :-) Já můžu tak za 14 dní v sobotu (26.9.), ale jsem jen prostředník a ty prodáváš, takže řekni, jaká je tvá představa?
nerekl jsem ze prodam!!! Prodal bych,ale znáš to!Prodám a odejde mi:-) .. Mám dvě pola a NEŠETŘÍM JE :-) navíc mam jen ty lepší :-) a to bych byl naprostej blazen!!! SORRY[/quote]


měl jsem pocit, že když se ptáš, kolik dám, tak chceš taky prodat, no asi sem se splet...tak holt nic
Nehoň mrchu do vrchu - GII 1.8i Helmut

Uživatelský avatar
2dohc
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna převodovky POLO II F 4q za 5q

Příspěvek od 2dohc »

HavranCE píše:
Hans86C píše:Vsechny Pola 86C mely stejny unasece prumer 90mm..Tudis i poloosy..
Jen jestli nekecáš:-) !!! jsou dva druy..prumery jsou stejny,ale jsou jiny vysky a tudíš potrebujes bud delsi nebo kratsi polosu, mel jsem s tim problem :-DDDD prijed klidne ti to ukazu hehe
No jestli jsou rozdilny dily urcitych poloos a nejdou mezi sebou prehazovat,treba jiny unasec a jina samotna hridel,to nevim to je pro mne novina a nerikam,ze to tak nemuze byt,ale myslel jsem to spis tak,ze cely poloosy muze nechat puvodni,co ma ted na tom ctyrkvaltu a urco mu to pasovat bude..[/quote]
a taky když se mění za pětikvalt se musí vyměnit stabilizátor u 4kvaltu je jinej
V tom mas pravdu :-) hhh. zase jsem te potkal... (kua proc te vzdycky potkam kdyz jedu v 9nku :-( hehe)[/quote]

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“