ELE-SCHEMA

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

ELE-SCHEMA

Příspěvek od HavranCE »

ZDRAVIM, UZ SE TO TU RESILO....


POTREBOVAL BYCH ELEKTRICKE SCHEMA KOMPLETNI NA 86C, KDO POSLE?NA havrans@seznam.cz

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: ELE-SCHEMA

Příspěvek od Hans86C »

Mam ho,ale v nemcine,jestli neva a jeste bys musel chvili vydrzet,nevim kdy se k nekomu dostanu na scaner,o viku mam vela prace..

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: ELE-SCHEMA

Příspěvek od HavranCE »

Hans86C píše:Mam ho,ale v nemcine,jestli neva a jeste bys musel chvili vydrzet,nevim kdy se k nekomu dostanu na scaner,o viku mam vela prace..
Nevadi! Zas tak moc to nehrotim,zacnu hold od zadu:-)

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: ELE-SCHEMA

Příspěvek od Hans86C »

Tak mas mail..

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: ELE-SCHEMA

Příspěvek od HavranCE »

Hans86C píše:Tak mas mail..


Dík moc.. hodne mi to usnadni praci s merakem :-)

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: ELE-SCHEMA

Příspěvek od Hans86C »

A co pachas,jestli to neni tajny??Ja o vikendu budu taky trochu elektrikarit,davam palubovku z 2Fka,to zas budou litat blesky.. :lol:

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: ELE-SCHEMA

Příspěvek od HavranCE »

Hans86C píše:A co pachas,jestli to neni tajny??Ja o vikendu budu taky trochu elektrikarit,davam palubovku z 2Fka,to zas budou litat blesky.. :lol:

hh, zlobi mi elek. pod palubkou... př. mam potkavacky,ale na tacho mi sviti dalkovy, dam dalkovy a zhasne......... jinak v tvym pripade, budes muset prepajet hranatej pic*s na kulatej pic*s (to ja kvede na zadek a vymenit packy blinkru a cudliky :_) kdybys mel zajem,muzu ti pujcit uz hotovou ele... usetril by sis hledani dratku :-))
(tohle konkretne uz jsem delal do trech pol.))) mam komplet palubku z 2F navic tak kdyby neco, tak cislo jsem ti dal :-)

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: ELE-SCHEMA

Příspěvek od Hans86C »

Jo vsechno mam,snad me neco velkyho neprekvapi..Nevim jakej pic*s co vede do zadu..??Potrebuji jen tacho s otackomerem,mam bez :( ,nemas?

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: ELE-SCHEMA

Příspěvek od HavranCE »

Hans86C píše:Jo vsechno mam,snad me neco velkyho neprekvapi..Nevim jakej pic*s co vede do zadu..??Potrebuji jen tacho s otackomerem,mam bez :( ,nemas?
navic ne:-( uz mas prehozeno? pic*s stekr u levyho sloupku....co odvadi ele. do zadu

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: ELE-SCHEMA

Příspěvek od Hans86C »

Mam prehozeno.Na ten stekr jsem ani nesahl,napojil jsem vsechny novy stekry od vypinacu na stary kabely a funguje..Ale krome plno jinych veci,o kterych jsem vedel,co jsem musel predelat,me na konec vypekl nahon na tacho,chce udelat pruchod z motoraku do interieru v jinym miste,jinak dobry..

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: ELE-SCHEMA

Příspěvek od HavranCE »

Hans86C píše:Mam prehozeno.Na ten stekr jsem ani nesahl,napojil jsem vsechny novy stekry od vypinacu na stary kabely a funguje..Ale krome plno jinych veci,o kterych jsem vedel,co jsem musel predelat,me na konec vypekl nahon na tacho,chce udelat pruchod z motoraku do interieru v jinym miste,jinak dobry..
coze nahon?jakej rok mas boudu? ja jednu 86 a jednu 90 a v obouch to slo v pohode.... urcite si nasel problem s prisroubovanim palubky do sloupku :-))

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: ELE-SCHEMA

Příspěvek od Hans86C »

Mam r.86,tak to musim jeste vyzkouset,ke konci uz jsem delal ve spechu,no uvidime..Drzacky na sloupky si vyrobim,to jako problem nevidim..

Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

Re: ELE-SCHEMA

Příspěvek od POLOTOVAR »

Ahoj moc vás prosím zašlete mi taky to schéma kdo ho máte nebo stačí vypsat barvy drátů k budíkům č.dírky1-28 a co je který, zkoušel jsem to podle knihy jak na to passat a golf 3 ale nedostal jsem se nikam :(
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

A je to

Příspěvek od POLOTOVAR »

Tak se mi konečně podařilo zapojit ty budíky,ale nebýt toho schéma co mi poslal Hans86c tak bych to asi dokupy nedal..jo taky mi pomohla mladá sehnala mi ostatní schémata co jsem potřeboval...
Přílohy
DSC00098.JPG
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

wilmr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 20.04.2010 11:09
Bydliště: Liberec

Re: ELE-SCHEMA

Příspěvek od wilmr »

shanim schema eletriky na wv polo r.88 13objem

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“