polo 86C jak vyztužit podvozek?

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od POLOTOVAR »

Chtěl bych dát do mého pola 1.8 66kw ale už 1.3 když se prudce přidalo autíčko bylo jen těžce ovladatelné,jako kdyby kola tahaly od sebe... :?: :?:
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od Hans86C »

A v jakym stavu mas podvozek?Na tu 1,3 by mel stacit..Me to delalo neco podobnyho a mel jsem spatny silentbloky pro stabik v ramenach.Pak se jeste delaji vyztuhy mezi ulozeni spodnich ramen..Ale pro tu 1,8 uz to stacit nebude no,tam by to uz chtelo napravnici a poradny ramena,nekde jsem to mel na fotce,jak to mel nekdo udelany v Polu,jestli ji najdu....

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od HavranCE »

Hans86C píše:A v jakym stavu mas podvozek?Na tu 1,3 by mel stacit..Me to delalo neco podobnyho a mel jsem spatny silentbloky pro stabik v ramenach.Pak se jeste delaji vyztuhy mezi ulozeni spodnich ramen..Ale pro tu 1,8 uz to stacit nebude no,tam by to uz chtelo napravnici a poradny ramena,nekde jsem to mel na fotce,jak to mel nekdo udelany v Polu,jestli ji najdu....
Spodni vyztuhu mam :-) klidne prodam musel jsem ji sundat abych vubec mohl jezdit na tech krasnych silnicich co tu kolem jsou :-D .. a nemels na mysli neco takoveho?
Přílohy
rahmenneu.jpg

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od Hans86C »

HavranCE píše:
Hans86C píše:A v jakym stavu mas podvozek?Na tu 1,3 by mel stacit..Me to delalo neco podobnyho a mel jsem spatny silentbloky pro stabik v ramenach.Pak se jeste delaji vyztuhy mezi ulozeni spodnich ramen..Ale pro tu 1,8 uz to stacit nebude no,tam by to uz chtelo napravnici a poradny ramena,nekde jsem to mel na fotce,jak to mel nekdo udelany v Polu,jestli ji najdu....
Spodni vyztuhu mam :-) klidne prodam musel jsem ji sundat abych vubec mohl jezdit na tech krasnych silnicich co tu kolem jsou :-D .. a nemels na mysli neco takoveho?
Jo presne tohle myslim,je to uz docela mazec,ale pro 1,8 akorat..Vyztuhu beru,teda podle ceny a nerikej mi,ze je pod urovni olej. vany..Dej vedet..(el. schema poslu co nevidet)

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od HavranCE »

Hans86C píše:
HavranCE píše: Spodni vyztuhu mam :-) klidne prodam musel jsem ji sundat abych vubec mohl jezdit na tech krasnych silnicich co tu kolem jsou :-D .. a nemels na mysli neco takoveho?
Jo presne tohle myslim,je to uz docela mazec,ale pro 1,8 akorat..Vyztuhu beru,teda podle ceny a nerikej mi,ze je pod urovni olej. vany..Dej vedet..(el. schema poslu co nevidet)
jestli je pod urovni vany to bych ted kecal!!! 774 146 513 zavolej az budes nak ve warech a na cene se domluvime

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od Hans86C »

Dobre ozvu se...

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od HavranCE »

Hans86C píše:Dobre ozvu se...

:lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od POLOTOVAR »

HavranCE píše:
Hans86C píše:A v jakym stavu mas podvozek?Na tu 1,3 by mel stacit..Me to delalo neco podobnyho a mel jsem spatny silentbloky pro stabik v ramenach.Pak se jeste delaji vyztuhy mezi ulozeni spodnich ramen..Ale pro tu 1,8 uz to stacit nebude no,tam by to uz chtelo napravnici a poradny ramena,nekde jsem to mel na fotce,jak to mel nekdo udelany v Polu,jestli ji najdu....
Spodni vyztuhu mam :-) klidne prodam musel jsem ji sundat abych vubec mohl jezdit na tech krasnych silnicich co tu kolem jsou :-D .. a nemels na mysli neco takoveho?
Dokonalý,jen páslo by to na 91? A hlavně co by to stálo?????? 8O
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od HavranCE »

POLOTOVAR píše:
HavranCE píše: Spodni vyztuhu mam :-) klidne prodam musel jsem ji sundat abych vubec mohl jezdit na tech krasnych silnicich co tu kolem jsou :-D .. a nemels na mysli neco takoveho?
Dokonalý,jen páslo by to na 91? A hlavně co by to stálo?????? 8O
jasne ze by to paslo....cena kolem 1000,-

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od Hans86C »

Ale euro ne??Nebo kdes nasel tu cenu??U nas se to snad ani neda sehnat...

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od HavranCE »

Hans86C píše:Ale euro ne??Nebo kdes nasel tu cenu??U nas se to snad ani neda sehnat...

presneji ....951euro (i s túv) ten ram plus par vychytavek na nosniky (proste lego, co vyrezat a rovnou co navarit:-) aby se tam nacpalo treba KR...


za 1000,- nebo mozna i min necham tu spodni vystuhu mezi ramena:-)))

Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od POLOTOVAR »

To bych dohromady nedal možná za rok :mrgreen:neměl by jsi fotku jak to vypadá na autě? Nebo obrázek-návod k montáži bo tak něco :wink:
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od HavranCE »

POLOTOVAR píše:To bych dohromady nedal možná za rok :mrgreen:neměl by jsi fotku jak to vypadá na autě? Nebo obrázek-návod k montáži bo tak něco :wink:
nejakej bych urcite nasel, ale myslim si ze je to snad uplne jasny:-) pokud znas svole poleno:-))

Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od POLOTOVAR »

HavranCE píše:
POLOTOVAR píše:To bych dohromady nedal možná za rok :mrgreen:neměl by jsi fotku jak to vypadá na autě? Nebo obrázek-návod k montáži bo tak něco :wink:
nejakej bych urcite nasel, ale myslim si ze je to snad uplne jasny:-) pokud znas svole poleno:-))
Já jen když se na ten rám tak nevím jestli když se tam dá,se sundají origo ramena nebo ne :thk:
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: polo 86C jak vyztužit podvozek?

Příspěvek od HavranCE »

POLOTOVAR píše:
HavranCE píše: nejakej bych urcite nasel, ale myslim si ze je to snad uplne jasny:-) pokud znas svole poleno:-))
Já jen když se na ten rám tak nevím jestli když se tam dá,se sundají origo ramena nebo ne :thk:
Džony trochu predstavivost:-)) koukni na ten obrazek :-))
1- příruba co se chytne pod sroub co drzi rameno
2- příruba co mas misto L drzaku na stabik (pri pohledu ze predu nalevy strane)
3- original rameno !!!
4- příruba na přední silentblok (např. jako u G2,G3)
5- stejny jako 2- ale uz musis vrtat :-))
neni na tom nic tezkyho!!!jen jsem zatim neprisel kam se stabikem! mam ranec fotek s par moznosti jak uchytit motor >1.6l ,ale na zadny z nich nevis 100% vsechno... (tajemstvi) hhh
(pokud se bavime o KR do 86c nebo 2F musis predelat nosniky !!! pro blok potrebujes cca o 2-3cm podle remenic... vic mista a pro prevodovku cca o 4-7cm podle prevodovky..... urcite te bude zajmat vic info mam to dobudoucna v planu nacpat KR nebo PLlko do 86c a defakto uz vim co kam a jak:-) prvni problem jen se stabikem,ale resitelnej:-)) a druhej problem vaha motoru!!!mam strach ze diky vyssi vaze stratim jizdni vlastnosti a to bych nerad.. rec je o serpentynach kde natrhnu kde koho:-)) (LIDI NEUMI JEZDIT) proto bych raci 1.6 16V GTi u kteryho nemusis resit misto mezi nosniky!!!ale urcite ten ram na spevneni napravy...(u mych mazliku dostava co proto a porad dokola menim ramena a ulozeni stabiku hhh..=== NESETRIM JE!!!)
Přílohy
rahmenneu-POPIS.jpg

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“