stavba polo II F - 86C - RADA

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
jakubokubi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 27.09.2009 14:06
Bydliště: caslavw

stavba polo II F - 86C - RADA

Příspěvek od jakubokubi »

cau všichni,
máme tu pěkný polo z roku 86, chceme z něj něco udělat, za málo co nejvíc muziky....víte jak to je - auto na posun do práce cca. 6 kilometrů - na zem, kola a polejt barvou. Max jiný vstřiky a hotovo.

Mám velkou prosbu . je to němec - tak pokud by někdo měl na zahradě vrak nebo jen TP - beru hned.
Jinak jak s podvozkem? Seděl by štelovák z golfa, Nejspíše z mkII?
A přední kulatý světla - taky golf? mkI nebo mkII?

Děkuju vám všem za info, a múžete se těšit že vznikne něco novýho.... :D

bora-x
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.03.2010 19:02

Re: stavba polo II F - 86C - RADA

Příspěvek od bora-x »

Nevím,co máš za typ,já mám polo coupe 1,3gt 60kW, r'89. Hlavní světla z golfu II nepasují,přídavné dálky taky ne,o podvozku ani nemluvě. Tohle polo je specifické,tuning prakticky není v česku zastoupen,ale náhradní díly ještě sehnat jdou. Sháněl jsem čirou optiku,ale ani ťuk. Nové klasiky mám od Valea. Pružiny jsem sehnal asi před 6ti lety z bouraného G40 v Německu,je to sníženo o 30mm.

Uživatelský avatar
draaczech
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 18.12.2007 06:32
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: stavba polo II F - 86C - RADA

Příspěvek od draaczech »

Kámoš má jedno 2F pojízdný s notama, jestli se nepletu (bylo to u piva a nebylo první :lol: ) tak mi ho nabízel za 5
Yeah, low and wide!

jakubokubi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 27.09.2009 14:06
Bydliště: caslavw

Re: stavba polo II F - 86C - RADA

Příspěvek od jakubokubi »

včera jsme na to kukali, je to mazec, vše jiné jak říkáš, ale řešení se nakonec ukázalo, pár věcí dát dohromady, šikovný ruce, a složit dolu pujde :-D -snad 8)
Jinak toto je v luxusním stavu, je skoro jako nové - vše původní a ve výtečným stavu - koroze žádná. Původní světla, a dokonce i radio :D

Zkus se toho kluka zeptat, jestli ho má, a jak to je, kamoš by byl štastnej jak blecha.

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“