Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
passtikar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.07.2010 17:13

Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

Příspěvek od passtikar »

Přítelkyně právě dodělala řidičák a s passatem se bojí parkovat takže kyž jede ráno nakoupit tak mě po návratu budí,že mám jít zaparkovat, auto je uprostřed ulice za ním už stojí dalších 5 kteří troubí takže šou,všichni čumí a já tam parkuji,(hotovo :? :? )tak jsem se rozhodl pořídit polo.. vzhledem k tomu že na tom nejsme finančně nejlépe tak to odnese můj mazel passat b4 dám ho za polo +symbolický doplatek cca3t tak prosím poradte na co si dát pozor kam se dívat atd. abych za mazlíka nedostal plečku předem všem děkuji za každou radu...

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

Příspěvek od Hans86C »

Hele to je tak nenarocny auto,ze je snad az nesmrtelny :wink: ..86Ceckari muzou potvrdit..
No trapi ho treba koroze,jako kazde stare auto bez pozinku a to treba nekdy i nadrze-po natankovani vetsiho mnozstvi paliva tece..Pak treba unik oleje z motoru a treba prevodovky-kolem unasecu poloos,neni zas takovy problem.Myslim,ze jestli to privezes domu,vychytas mouchy,kouknes na rozvody,hlavne na vodni pumpu a udelas brzdy,mozna predni ramena,Polo bude slouzit..Ale jde samozrejme o to kolik ma najeto a v jakem je stavu,tohle jsou jen moje postrehy,v Polech 86C jedu uz asi 7 let :lol:

Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

Re: Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

Příspěvek od POLOTOVAR »

Jsou to super autíčka taky už mám 3 :D coupe hlavně netočit motor jinač vydrží měsíc a bacha na tu hnilobu :wink:
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

Uživatelský avatar
draaczech
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 18.12.2007 06:32
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

Příspěvek od draaczech »

Netočit motor? Tos četl kde :?: :lol:
Yeah, low and wide!

Uživatelský avatar
va-zo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 06.03.2008 22:50

Re: Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

Příspěvek od va-zo »

Jak píše Hans86C občas zkoroduje hrdlo nádrže (jelikož na něj lítá bordel od kola), udělá se dírka a pak ztrácíš benzín... Moje Polo to tak mělo, ale když jsem natankoval půl nádrže, tak to bylo cajk! A taky bych zkontroloval, jestli se neozejvá benzínový čerpadlo (je mimo nádrž), je to poměrně drahá záležitost. Ale jinak si myslím, že se nemáš čeho bát!

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

Příspěvek od Hans86C »

draaczech píše:Netočit motor? Tos četl kde :?: :lol:
Jo to taky nevim,ja jsem furt v cervenym a zatim tika.. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

Příspěvek od Hans86C »

va-zo píše:Jak píše Hans86C občas zkoroduje hrdlo nádrže (jelikož na něj lítá bordel od kola), udělá se dírka a pak ztrácíš benzín... Moje Polo to tak mělo, ale když jsem natankoval půl nádrže, tak to bylo cajk! A taky bych zkontroloval, jestli se neozejvá benzínový čerpadlo (je mimo nádrž), je to poměrně drahá záležitost. Ale jinak si myslím, že se nemáš čeho bát!
Cerpadlo resi vrakoviste dvouma stovkama,takze bez obav.. 8)

Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

Re: Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

Příspěvek od POLOTOVAR »

Hans86C píše:
draaczech píše:Netočit motor? Tos četl kde :?: :lol:
Jo to taky nevim,ja jsem furt v cervenym a zatim tika.. :mrgreen:
V prvním polu jsem každej kvalt táhnul do omezovače a každej měsíc mi odešel motor 1.1 1.3(40kw) to šlo rychle do kytek tak už to moc netočím :|
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

Příspěvek od BigBang »

POLOTOVAR píše:V prvním polu jsem každej kvalt táhnul do omezovače a každej měsíc mi odešel motor 1.1 1.3(40kw) to šlo rychle do kytek tak už to moc netočím :|
co jsi s tim prosimtě dělal :lol: nám za cca 3 roky akorát fouklo těsnění pod hlavou :D
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
draaczech
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 18.12.2007 06:32
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

Příspěvek od draaczech »

Rovněž to nechápu, litra sem honil jak nadmutou kozu asi 4 roky a ten motor šlape dodneška :twisted:
Yeah, low and wide!

Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

Re: Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

Příspěvek od POLOTOVAR »

Drtil jsem to co to šlo nonstop věčně omezovač a nevydržely to...
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

Uživatelský avatar
draaczech
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 18.12.2007 06:32
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

Příspěvek od draaczech »

Tak v tom případě si barbar a zasloužil bys nakopat...
Yeah, low and wide!

Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

Re: Na co si dát pozor při koupi pola rv.91-94

Příspěvek od POLOTOVAR »

draaczech píše:Tak v tom případě si barbar a zasloužil bys nakopat...
Možná,nebo "honit motor" si představuje každej z nás trochu jinak :D je fakt že ta 1.1 co ted mám tak drží a ani ještě neprosakuje těsnítko pod hlavou :wow:
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“