Polo 86C 2F - brzdový trubičky?

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
va-zo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 06.03.2008 22:50

Polo 86C 2F - brzdový trubičky?

Příspěvek od va-zo »

Zdravím,
jelikož mám na mém Polu 86c 2F už poměrně dost časem a korozí poznamenané brzdové trubičky zadních kol, chtěl bych se zeptat vás zkušených, zdali se dají koupit brzdové trubičky někde v replice? A nebo jestli je musím objednat přímo u VW? Slyšel jsem, že se dají trubičky koupit přímo v metráži a pak vytvarovat přímo na autě. Tak by mě zajímalo, jestli s tím nemáte někdo zkušenost a případně kolik to zhruba stojí.
Předem díky za odpovědi.

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Polo 86C 2F - brzdový trubičky?

Příspěvek od Hans86C »

Jo delal jsem komplet brzd. rozvod na celym aute,kopil jsem medeny trubky v metrazi..Zmeril jsem delky k jednotlivym kolum a v servisu mi na tom utelali konce a dali matky(nemam na to masinku),ale kolik jsem za to daval uz presne nevim,kolem 1200Kc,ale jen tusim..

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo 86C 2F - brzdový trubičky?

Příspěvek od BigBang »

joo tak trubky dozadu jsem dělal a koupil jsem normálně trubky na feldu - na dýlku je jedna akorát a druhá o 20cm delší - nutnost je dotvarovat... konce jsou prakticky stejný resp. konce trubek z feldy jsou jakoby konický kdežto na polu jsou zakulacený, ale to se dotáhnutím vyžeší :wink: pasujou dobře :)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“