Sportovní silentbloky???

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

Sportovní silentbloky???

Příspěvek od POLOTOVAR »

Zdravím dal jsem do svého pola 86C 1.6 a natahuje mi to silentbloky v ramenech nový vydržely týden(jsou to ty v ramenech na torzku) ramena jsou více v zadu a gumky natažený dopředu mít tam 13ky tak to gumky protáhne asi úplně ted tam mám 14ky a ty se opřou o zadní stěnu blatníku :| nedělají se nějaký lepšejší co něco vydrží? Co dáváte vy?
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Sportovní silentbloky???

Příspěvek od Martin. D »

Co třeba Powerflex :arrow: http://www.highperformanceparts.cz/kata ... -powerflex" onclick="window.open(this.href);return false; Sice jsou to dardy ale hold každá sranda něco stojí :mrgreen:

Uživatelský avatar
draaczech
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 18.12.2007 06:32
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silentbloky???

Příspěvek od draaczech »

Rána to sice je, ale je to bez práce.
Je to kulatý, tvarově žádná složitost, takže to udělat na soustruhu určitě půjde. Zvolit vhodně tvrdej silon, do něho pouzdro a jedeš.
Vypadá to asi takhle...
http://www.g-laderseite.de/eshop/popup_ ... e472aa3594" onclick="window.open(this.href);return false;
Yeah, low and wide!

Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

Re: Sportovní silentbloky???

Příspěvek od POLOTOVAR »

Vypada to bezva a ta cena se da ale to musí hrozně tlouct to je určite o dost tvrdčí než ty gumky 8O no koupim si tu sadu a uvidím..díky vám :D
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Sportovní silentbloky???

Příspěvek od Hans86C »

draaczech píše:Rána to sice je, ale je to bez práce.
Je to kulatý, tvarově žádná složitost, takže to udělat na soustruhu určitě půjde. Zvolit vhodně tvrdej silon, do něho pouzdro a jedeš.
Vypadá to asi takhle...
http://www.g-laderseite.de/eshop/popup_ ... e472aa3594" onclick="window.open(this.href);return false;
Jestli dobre koukam,tak jsou tam vsechna pruzna ulozeni na naprave nahrazena silonovyma,urcite to musi suprove vest,ale pri vykyvu ramena se stabik v rameni ani nehne,nehne se ani rameno v ulozeni v kasli,coz asi taky neni uplne nejlepsi a zakonite se tam musi neco lamat pres koleno..Ale na zavodni special asi jo...

Uživatelský avatar
draaczech
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 18.12.2007 06:32
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silentbloky???

Příspěvek od draaczech »

Taky je to tam všude napsáno - Racing Only :wink:
Yeah, low and wide!

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Sportovní silentbloky???

Příspěvek od Hans86C »

draaczech píše:Taky je to tam všude napsáno - Racing Only :wink:
OK tak to pak beru,ale pro ti tomu je potom asi i motokara plavná :mrgreen:
Co tam mas ty na svym zavodaku?

Uživatelský avatar
draaczech
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 18.12.2007 06:32
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silentbloky???

Příspěvek od draaczech »

Bohužel serii, ale v rámci pravidel seriový třídy na kopcích ani jiný mít nemůžu.
Já spíš nechápu, proč by se měli vymačkat za 14 dní jen díky nějaký 1,6ce motoru. Mě drží v pohodě celou sezonu a to si myslim, že Gčko za to tahá o dost víc.
Spíš bych to viděl na zádrhel někde jinde, třeba chybějící nebo nedostatečný podložky na stabíku...
Yeah, low and wide!

Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

Re: Sportovní silentbloky???

Příspěvek od POLOTOVAR »

Powerflex jsou z polyuretanu a ne ze silonu navíc jsou lisovaný a ne soustružený takže je tam pevnost a taky pružnost jsem se dočetl...a podložky na stabíku jsem měl korozí ztenčený a prohly se už jsem si toho všimnul :roll: tak to bylo ono dal jsem zase vše nové a uvidí se :D ale po zimě půjdu do powerflex :idea:
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Sportovní silentbloky???

Příspěvek od Hans86C »

Tak to je jasny..No taky myslim ze Gecko je,oproti 1.6,vykonem i kroutakem nekde jinde a tam se nic nedeje..A hlavne nechapu ty opreny kola o zadni stenu podbehu,myslim,ze by to kdyztak melo byt naopak,kola pri akceleraci tahnou auto a tim padem jdou dopredu,jestli se nepletu..

Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

Re: Sportovní silentbloky???

Příspěvek od POLOTOVAR »

Hans86C píše:Tak to je jasny..No taky myslim ze Gecko je,oproti 1.6,vykonem i kroutakem nekde jinde a tam se nic nedeje..A hlavne nechapu ty opreny kola o zadni stenu podbehu,myslim,ze by to kdyztak melo byt naopak,kola pri akceleraci tahnou auto a tim padem jdou dopredu,jestli se nepletu..
To jo dozadu se posunou až když se zastaví, za jízdy se na ně nedívám :) gumky byly úplně měký a hrozně rozpraskaný.Tyto podložky jsem tam dal
Přílohy
DSC00097.JPG
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“