Neznámý díl na pal. soustavě+rozdělovač

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Tomíno91
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 11.01.2011 18:58
Bydliště: Horní Slavkov
Kontaktovat uživatele:

Neznámý díl na pal. soustavě+rozdělovač

Příspěvek od Tomíno91 »

Hi Pólaři : ))

Možná trochu OT, ale,..

Na pal. soustave bráno od ,. nádrž-filtr-čerpadlo-?-motor,.

Co by mohl být ten otazník? Je to taková podlouhlá hranata bílá krabička :-o Vůbec netuším :roll:

Vy si s tim určitě poradíte levou zadní : )) Možná nějaký přepad, z5tná klapka,. netušim. JE to vsechno poskladany 10cm od sebe.

Děkuji

PS: měnil sme pal. filtr a táhne o dost lépe :p předtím tam byla taková velká kráva a byla zahnojená.
Se divím, že to vůbec bralo benzín po sešlápnutí plynu :p šlo to ale znát, že byla menší pronleva v plynu, teď užasná reakce.

Třeba to někomu pomůže a uvědomí si, že by mohl také vyměnit :p : ))

Ještě jedna věc. ať nemusím zakládat nový topic


Mám víko rozdělovače a v tom už sou vyryté drážky už. Tak to asi není moc dobře ne? a občas to může nedat jiskru podle mě.(mám koupené i s palcem nové, ale pro ujištění : )) )

Další vecí je, že mám přímo na rozdělovači drázku pod víčkem, taková ryska, to znamená že tam palí 1. válec? asi blbost že? Tak jak to mám zapojené teď to jede podle mě správne. Tak pro ujištění co ta drážka znamená. : )) Díky

Uživatelský avatar
draaczech
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 279
Registrován: 18.12.2007 06:32
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Neznámý díl na pal. soustavě+rozdělovač

Příspěvek od draaczech »

Ta krabička funguje něco jako předkomora pro tlakový palivový čerpadlo-udržuje ho zaplavený. Vede do ní přívod z nádrže od podávacího čerpadla, vratka od motoru a tušim i přepad z nádrže. Měl sem to zrovna v neděli v ruce, když sem to celý sundaval ze závoďáku.
Yeah, low and wide!

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“