polo 86c

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukasyamaha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

polo 86c

Příspěvek od Lukasyamaha »

chci si koupit tento vuz. Mohly by jste mi poradit jakych typu motoru se vyhnout na co si dát pozor? díky :)

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa »

bacha na 1,1 s karburátorm, pokud nedrží otáčky na volnoběh. To je u těhle Pol celkem běžný, většinou se s tim moc dělat nedá. Koukni pod baterku jestli to tam neni shnilý, mě tamodtud teče ke spolujezdci až dozadu. Ruční brzda je blbě řešená, tak kdyby se ti zdálo že málo brzdí, tak se nediv :) .

Přední náprava je taky blbě řešená, když projedeš hlubší díru oběma kolama, tak můžeš uslyšet ránu od stabilizátoru. Čepy a kloubby zas tak rychle neodcházejí. Může bejt vyběhaná kulisa na řazení, že někdy nevíš, jestli tam máš jedničku nebo zpátečku, ale dá se na to kdyžtak brzy zvyknout :) to samý s tim volnoběhem, pedály jsou docela blízko u sebe, takže se dá mačkat brzda zároveň s plynem, už to takhle praktikuju od doby co mám řidičák(i Polo) :lol:

Jinak nějaký větší problémy stimhle autem nejsou, ani nic častýho, jenom měnit olej a občas ty klouby a brzdový destičky odcházej častěji, já je měnil po 15-20tis. možná to bylo stylem jízdy.

Teda jinak já mám jeden nepříjemnej problém, už to řešim 3. měssíc, ale to je výjimka, v sekci "servi & Pomoc & autohifi" to řešim :wink:

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fleer »

lukasyamaha: A nechceš G2 v naftě?
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
Lukasyamaha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukasyamaha »

standa díky za rady :) Já se v tom co mam vyhlídnuté svezl (1,3ka r.v. 92) a jede to docela pěkně pěkně to i brzdí,ale když je motor pod otáčkama tudíž na 3ku a 2tis otáček tak něco klepe do podlahy... Typoval jsme to na uložení přebodovky,nebo vyfuku. Nevíš co by to mohlo dělat? Jinak co jsme se tak díval tak jsou na to díly docela za pakatel :)

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa »

Jo ty už myslíš to novější. Je to lehký auto, je to docela svižný no. To bouchání bude vejfuk, stačí ho pootočit, se mi občas stává taky.

No asi záleží na tom co je levný no. Třeba rozdělovač stojí 16tis :roll:

Uživatelský avatar
Lukasyamaha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukasyamaha »

Standa píše:Jo ty už myslíš to novější. Je to lehký auto, je to docela svižný no. To bouchání bude vejfuk, stačí ho pootočit, se mi občas stává taky.

No asi záleží na tom co je levný no. Třeba rozdělovač stojí 16tis :roll:
bral sem spotřební věci jako sou desky,kotouče,čepy..
Nejspíš bude Polo 86c -92 :)

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Standa »

Jj, tohle levný je no, kotouč za 350 viď :D

Uživatelský avatar
Lukasyamaha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukasyamaha »

Standa píše:Jj, tohle levný je no, kotouč za 350 viď :D
No právě :D
Nejspíš bude Polo 86c -92 :)

Uživatelský avatar
Lukasyamaha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukasyamaha »

Tak jsem se na to byl dneska znovu podívat :) To klepání dělal středový díl výfuku bohudík,ale u hrdla nádrže je to docela dost prohnilý a zajímá mě jak to bude vypadat pod těma plasotvejma lemama :( Dají se někde tyhle lemy a lišty na dveře sehnat? v autokelly jsem je nenašel :( díky
Nejspíš bude Polo 86c -92 :)

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fleer »

Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
Ttech-man-VW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02

:-)

Příspěvek od Ttech-man-VW »

ahoj, pořádně prohlídni nápravy, hlavně přední ... s odklonem v podstatě nic neuděláš, klasika prsty mezi kolo a lemy. Měl jsem taky problémy s nádrží, je tam plechová a u ústí trubice do nádrže je ten plech jako papír, udělaly se mi tam tři dirky a tekla mi. Nová je dost drahá, naštěstí existuje COčko:-) Motorově jsem s políkem nikdy problémy neměl (1,3 jednobod) spojka vydržela, to jsem se až při mém stylu jízdy přes spojku divil... reznulo mi to akorát pod lištou na kufru... tak jsem jí zavařil a byl klid, jinak taky ok... nejhorší byla aspoň u mě ta náprava no! jináč good luck!!! a hodně spokojenosti s ním:-)

jo a mluvil jsem teda o políku z roku 91 (2F 1,3GT)... Taky když jsme to kupovali, tak lítal po nastartování volnoběh, ale to byla nakonec prasklá hadička, motor si nasával falešnej vzduch...
a klepání výfuku jsem s tím vlastně taky zažil:-)
Co se týče dílů, tak takový věci jako destičky, kotouče a tak jsou v poho, ale třeba kupovat (bo spíš shánět) třeba takový plastový rámečky, co drží přední světlomety bych nikomu nepřál:-)

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“