prosím čtěte-řídící jednotka

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
teken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Líšen
Kontaktovat uživatele:

prosím čtěte-řídící jednotka

Příspěvek od teken »

ahoj před půl rokem jsem s kamarádem měnily řídící jednotky.S Pola coupe 3f do Pola coupe také 3f.Bohužel ani jedno auto nejelo,tak jsme to daly spět jenomže můj motor už nenaskočil...Přestal davát impulzi na střiky a všechno ostatní.Dal jsem tedy jednotku na opravu a po dlouhém schánění datashitů stejně nejde spravit...Vše tak je v porádku nic není vypálené ani poškozené ale procesor stále nepracuje.Dal bych tam origo jednotku ale motor je upraven neznamou firmou na 110Ps-1,3GTi...Prý v té jednotce jsou k hlavnímu procesoru další tři podprocesory plus jakási fleška k tomu.Nechci měnit celý motor už jen skrz 110Ps v 1,3jce.Prosím o pomoc nebo alespon radu.Sezona se blíží a jsem bez pojízdného auta.Za radu předem děkuji :(
meil extuningpolo@seznam.cz" target="_blank
Přílohy
polo_coupe_02_b.jpg
polo_coupe_02_b.jpg (68.36 KiB) Zobrazeno 1191 x

Uživatelský avatar
Polo6N
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Polo6N »

Mno Romane...chce to nějakýho borce na jednotky....každopadně bych tohle zažít nechtěl....

Uživatelský avatar
teken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Líšen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teken »

Mno Romane...chce to nějakýho borce na jednotky....každopadně bych tohle zažít nechtěl....



ten borec co mi to opravoval tady v brne tak je docela vyhlasenej a prí si k němu posílají jednotky na opravu i z Německa...Takže snad nějaká tuningová firma nebo tak...Je pravda že tohle bych nepřál ani tomu největšímu nepříteli...Je to hnus

Uživatelský avatar
teken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Líšen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teken »

ahoj tak uz jsem na to přišel kde je problém.konečně po půl roku...je to jen zablokované skrz imobilizér.Prý si tak chrání tuningové firmy data chipování proti kopírování.Stačí jen rozkodovat imobilizér.Pokud to nepomůže tak je potřeba vyměnit procesor v jednotce a pokusit se přehrát data ze starého procesoru no nového.Cena celé opravy cca 4000,-korun...Takže na jare hurá na srazy :twisted: :D :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“