Problém s topením

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Akydam
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 31.01.2012 22:37

Problém s topením

Příspěvek od Akydam »

Sice tu něco o topení bylo, ale na mů problém jsem odpověď nenašel.. Snad se mi to podaří popsat dost jasně :D

Věc se má asi takhle, když zapnu vetrání od topení a nastavím topení na nejvyšší výkon, tak mi po chvíli začne foukat teplá vzduch na nohy, pod přední sklo a taky na levé praaví straně takovýma uzkyma mříýkama, které jsou nad těma klasickejma čtvercovejma mřížkama u kterých se dá nastavit kam vzduch fouká atd. A u nich nastvá můj problém, foukání z techto otvorů se nedá zastavit a navíc když topím z nich fouká studenej vzduch - maximálně po hodině jízdy a totálního vedra v autě se vzdch troščku ohřeje (vlažně) Neměl by teplý vzduch foukat i odtud? A proc odtamtud fouka vzduch i když větrání vypnu na palubovce i ovládacím kolečkem přímo u mřížky...? NO snad se to dá trochu pochopit... Děkuji za odpovědi 8O :pleasantry:
Akt. Caddy maxi life 1.9TDI 77kw

EX. Caddy mk3 1.9 TDI
EX. Golf mk2 GTD 1.6 TD
EX. Golf mk3 GTI TDI 20 jahre edition
EX. Polo mk3 coupe 1.3

Uživatelský avatar
Hans86C
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 471
Registrován: 29.04.2008 17:57
Bydliště: Sokolov

Re: Problém s topením

Příspěvek od Hans86C »

No,ze ti tam nikdy nebude foukat teply vzduch je jasny,protoze je to u techto aut takhle bajecne reseny :? Prostor za vetrakem je rozdeleny prickou na dve casti,jedna vede vzduch pres topne teleso a druha pouze studeny prave k temto ovladacim vydechum...Co jsem koukal,tak pri trose sikovnosti by se dalo topeni upravit tak,aby foukal teply vzduch vsude..Taky jsem to chtel takhle resit,kdyz mi v silnem mrazu zamrzaly bocni okna zevnitr,ale co mam derbynu uz jen na leto,tak to neresim :wink:
Jinak ty vydechy zavrit jdou,jen ti uz asi netesni,je tam myslim slaby tesnici molitan,ktery bude vymackany...

Uživatelský avatar
Akydam
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 31.01.2012 22:37

Re: Problém s topením

Příspěvek od Akydam »

Tak díky za vysvětlenou :) a na to těsnění se mrknu.
Akt. Caddy maxi life 1.9TDI 77kw

EX. Caddy mk3 1.9 TDI
EX. Golf mk2 GTD 1.6 TD
EX. Golf mk3 GTI TDI 20 jahre edition
EX. Polo mk3 coupe 1.3

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“