Ahoj prosím o radu

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Kraken
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Litvínov

Ahoj prosím o radu

Příspěvek od Kraken »

Mám našlápnuté polo coupé 1.3,75kw,rv 1989 a mám potíže z řízením,neustále mi něco kmitá do volantu začíná to při rychlosti 80 km je to děsný a nad 110 to pak přestane,mám kompletně nově udělané celé řízení,nově vyvážená kola,nové silenbloky v ramenou i na stabilizačce.Nevíte někdo co s tím?

Uživatelský avatar
DaveG60
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlin

Příspěvek od DaveG60 »

Na kola jestli hazou jsi se dival(i nerovnomerne sjete pneu)Potom ti vyvazene kola nepomuzou :wink:

Kraken
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Kraken »

Na kola se mi divali v barumce když jsem nechal dát nové pneu a říkali že je všechno v pořádku,ale abych řekl pravdu tak vůbec nevím jestli se v tom fofru co tam měli na tu házivost kol podívali,takže si tam zajedu ještě jednou a uvidím co mi řeknou.

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od ron »

a máš dotažené poloosy? event. nevím, jestli nemá Polo závaží na delší ose, může být posunuté, to už jsem zažil...

Kraken
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Kraken »

Na dotažení poloos jsem se díval a byly v pohodě,ale to s tím závažím mě vůbec nenapadlo,je fakt že se mohlo pohnout a dělá to ted neplechu,tak to jdu prohlídnout.

Uživatelský avatar
xhackerm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Podívej se sem...

Příspěvek od xhackerm »

Podívej se http://www.vw-polo.com" target="_blank a zeptej se členů, kteří mají stejný model jako ty... Kdyžtak řekni, že ti to poradil člen xHackerM[101] (to jsem já) :D

Uživatelský avatar
xhackerm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Podívej se sem...

Příspěvek od xhackerm »

Podívej se http://www.vw-polo.com" target="_blank a zeptej se členů, kteří mají stejný model jako ty... Kdyžtak řekni, že ti to poradil člen xHackerM[101] (to jsem já) :D

KamionakVDF
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 20.05.2010 20:34
Bydliště: byt,ale síš garáž
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj prosím o radu

Příspěvek od KamionakVDF »

Když ti to hází,hučí ti něco v autě?? jestli jo tak je to ložisko v kole měl sem stejnej problém ,ložisko mě stálo cca 500.Nechal sem to přelisovat a v poho ....

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“