další Polo 86C a zase chcípající motor

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
MiG-21
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 01.10.2007 17:20
Bydliště: Kladno

další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od MiG-21 »

Ahoj všem, jsem tu dnes poprvé. Nechtěl sem zaplácávat fórum dalšim stejnym tématem, ale i když sem poctivě Polo sekci pročetl našel jsme spoustu podobných problémů, ale buď u karburátorových verzí a nebo u novejší 6N verze...

Takže mám VW Polo II 86C 1.3i 40kW a při prudkém dobržďování nebo při dobrždění motorem chcípne :( Už jsme ho měl v servisu a mechanik mi dal nový snímač teploty a tak 14 dní auto nezlobilo, pak se to horšilo až zase do několiak chcípnutí denně. Dal jsem na doporučení nové víčko rozdělovače s palcem a Polo jen 1 den běhalo bez problémů...
Dočet sem se, že nejvíc zlobí škrtící klapka nebo hadičky k ní. Motor nasává falešný vzduch. Je to možný u mého motoru???

Uživatelský avatar
MiG-21
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 01.10.2007 17:20
Bydliště: Kladno

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od MiG-21 »

ještě nějaký foto když sem tu prvně :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek

mimochodem nejde mi zadní stěrač, ani rozmrazování skla. Pojistky jsou Ok, takže asi někde kraťas. Nestalo se Vám to někomu také???

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od anacixem »

Kod motoru máš asi NZ že? Kolik máš volnoběh?
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Uživatelský avatar
GTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezsko

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od GTi »

delalo mi to krome mnoha jinych veci taky....uz je to v cajku. vymenil jsem vsechny mozne podtlaky co tam jsou za nove a slape to....zatim. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
MiG-21
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 01.10.2007 17:20
Bydliště: Kladno

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od MiG-21 »

anacixem píše:Kod motoru máš asi NZ že? Kolik máš volnoběh?
přesně tak NZ a otáčky nevim, moje Polo nemá otáčkoměr :(

Uživatelský avatar
MiG-21
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 01.10.2007 17:20
Bydliště: Kladno

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od MiG-21 »

GTi píše:delalo mi to krome mnoha jinych veci taky....uz je to v cajku. vymenil jsem vsechny mozne podtlaky co tam jsou za nove a slape to....zatim. :D
díky, zkusim to :)

Uživatelský avatar
GTi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 328
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezsko

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od GTi »

hmm....tak zrejme beru zpet...
tyden to jezdilo vpoho a vcera to zase zaclo chcipat....sakra. jdu se v tom stourat.
Obrázek

bajzič
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 02.12.2007 13:41
Bydliště: litoměřice

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od bajzič »

Taky mi nejde zadní stěrač a odmrazování, není to nějaká častá chyba? Dííky za rady.

Uživatelský avatar
Finchik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od Finchik »

bajzič píše:Taky mi nejde zadní stěrač a odmrazování, není to nějaká častá chyba? Dííky za rady.
možná to máš odpojený, já sem to taky odpojil protože mi to vyhazovalo pojistku od ventilátoru(topení) a co se týká chcípání tak ti neporadím mě se to zatím ještě nestalo... mimochodem gratuluju k tomu krasavci 8)

Uživatelský avatar
tutifruti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most ghetto

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od tutifruti »

mám podobný problém, polo 86 c motor HB a karbec z fáva a nejde za plynem jako kdyby se tam dostával bordel v palivu(měnil jsme filtr a je to stejný), po sešlápnutí plynu se to dusí a pak se najednou rozjede takže je to jak houpačka a když to dělá tyhle problémy tak po vyřezení rychlosti to chcípne

Uživatelský avatar
Over
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 14.12.2007 20:33
Bydliště: Prague

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od Over »

jo i ja mam s timto problem.mam 1.1 a chtel jsem tam dat karbec z 1.3 ale do nej vedou asi nejaky pretlaky z motoru ktery ja tam vubec nemam...nevite kam bych je moch zapojit? :?:
My life is VW!....My golfik - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=142966" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tutifruti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most ghetto

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od tutifruti »

tak jsem to nějaký čas pozoroval a dělá mi to hlavně při jízdě do kopce kolem 3000 otáček, podtlakové hadičky jsou ok, pal. filtr nový, svíčky a kabely také nové a karburátor je měněný, tak nevim, je možný že to nemá tlak aby to nasálo benzín?

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od Paja_GIV »

tutifruti píše:tak jsem to nějaký čas pozoroval a dělá mi to hlavně při jízdě do kopce kolem 3000 otáček, podtlakové hadičky jsou ok, pal. filtr nový, svíčky a kabely také nové a karburátor je měněný, tak nevim, je možný že to nemá tlak aby to nasálo benzín?
Ti říkám pořád: Kup si nový auto a vyprdni se na mašinu. Zbavíš se problému s cukání a nezabiješ se, když budeš mít 4 kola. Mám o tebe strach :(
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Uživatelský avatar
tutifruti
Řidič
Řidič
Příspěvky: 90
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most ghetto

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od tutifruti »

Paja_GIV píše:
tutifruti píše:tak jsem to nějaký čas pozoroval a dělá mi to hlavně při jízdě do kopce kolem 3000 otáček, podtlakové hadičky jsou ok, pal. filtr nový, svíčky a kabely také nové a karburátor je měněný, tak nevim, je možný že to nemá tlak aby to nasálo benzín?
Ti říkám pořád: Kup si nový auto a vyprdni se na mašinu. Zbavíš se problému s cukání a nezabiješ se, když budeš mít 4 kola. Mám o tebe strach :(
Neměj strach Pájo, auto který bych chtěl tak na něj nemám tak si to vykompenzuju motorkou, jestli ty náhodou nemáš strach že mi nebudeš stíhat :)

Uživatelský avatar
Paja_GIV
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 218
Registrován: 25.09.2007 13:38
Bydliště: v občance Most, v realu v autě :)

Re: další Polo 86C a zase chcípající motor

Příspěvek od Paja_GIV »

tutifruti píše:
Paja_GIV píše: Ti říkám pořád: Kup si nový auto a vyprdni se na mašinu. Zbavíš se problému s cukání a nezabiješ se, když budeš mít 4 kola. Mám o tebe strach :(
Neměj strach Pájo, auto který bych chtěl tak na něj nemám tak si to vykompenzuju motorkou, jestli ty náhodou nemáš strach že mi nebudeš stíhat :)
DDO :) Strach???V zimě určitě ne :lol: ale v létě to bude asi horší. Bejt tebou zkusim to čidlo
Mě nevzrušuje sex jako takovej. Mě vzrušuje už jen představa, že by k němu mohlo dojít :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“