Relatko - pricina klesajicich otacek???

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Over
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 14.12.2007 20:33
Bydliště: Prague

Relatko - pricina klesajicich otacek???

Příspěvek od Over »

Zdravim panove.nevim jetli je to mozny ale pri nechtenym sundanu palubovky sem kontroloval relatka a zjistil sem ze je jedno uplne K.O.tak sem sel po kablikach a zjistil sem ze vedou do karburatoru a do tech podtakovejch sracu.muze to bejt pricina tech klesajicich otacek nebo to je kravina?(snad sem se neprekoukl v kabliku)ale urcite to s tim bude neco spolecnyho.no kdyby ho nekdo nahodou mel nebo vedel co jeto zac tak mi urcite dejte vedet!Kdyztak to je polo 86C coupe motor 1.1.mel sem tu 1.3 s aut. syticem a ta to relatko vubec nemela.pridavat fotky relatka protoze to nema ani zadny cislo.rad bych tam nainstalovat nejaky funkcni.jestli se nekomu vali v garazi tak ho beru :wink: diky za ot.
Přílohy
08052008357.jpg
08052008356.jpg
My life is VW!....My golfik - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=142966" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pavlik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: Relatko - pricina klesajicich otacek???

Příspěvek od pavlik »

Podle etky je to řídící jednotka pro zvýšení otáček volnoběhu.Jenom nevím v jakým VW ji ještě použili to jsem tam bohužel nenašel.

Uživatelský avatar
Over
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 14.12.2007 20:33
Bydliště: Prague

Re: Relatko - pricina klesajicich otacek???

Příspěvek od Over »

pavlik píše:Podle etky je to řídící jednotka pro zvýšení otáček volnoběhu.Jenom nevím v jakým VW ji ještě použili to jsem tam bohužel nenašel.
diky ti moc!asi si mi pomohl vyresit jeden hodne velkej problem se kterym si nedovedli poradit asi ve 3servisech :wink: .furt nesli seridit otacky.snad to bude ono...jeste to budu muset nekde sehnat, tj dalsi problem :roll: .uvidime.dam pak vedet jak to dopadlo :idea:
My life is VW!....My golfik - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=142966" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pavlik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: Relatko - pricina klesajicich otacek???

Příspěvek od pavlik »

Jsem rád že jsem mohl pomoct.V etce bohužel není do jakýho ještě VW to dávali,už to nedodávají od roku 96 bez náhrady,ale myslím že golf 1 nebo 2 by tu jednotku mohl mít taky.Jediný co jsem našel je jednotka se stejným názvem s objednacím číslem 030 906 069 A.

Uživatelský avatar
Over
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 14.12.2007 20:33
Bydliště: Prague

Re: Relatko - pricina klesajicich otacek???

Příspěvek od Over »

urcite si pomohl!proto nesel nastavit volnobeh.ted jenom pohledat..:)


Naposledy oživil Over v 08.08.2008 15:06
My life is VW!....My golfik - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=142966" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“