nádrž Polo '91

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
yenda.dubi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 28.04.2008 16:29
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

nádrž Polo '91

Příspěvek od yenda.dubi »

Mám takový problém, manželka natankovala do našeho Pola, r.v. 1991, plnou nádrž. A on začal téct benzín. Když jsem na to koukal v kleče, zjistil jsem, že to teče po tom krku, co jde od víčka. Jak jsem se dočetl tady na klubu, tak je to nemoc těhle aut a jediný řešení je výměna celé nádrže. Když jsem koukal na aci, tak tam rozlišujou nádrž pro karburátor a pro vstřikování. A za obě chtěj teda dost peněz. Tak jsem se snažil najít levnější variantu a našel jsem za hodně slušnou cenu, jenže mi bylo řečeno, že to je pro karburátor. (Bylo to nalezený jenom podle roku výroby.) Tak se chci zeptat, jestli někdo neví, jestli ty nádrže jsou opravdu rozdílný?
Slevy na autodíly!!!

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Re: nádrž Polo '91

Příspěvek od anacixem »

Rozdíl mezii nádrží na karbec a na stříkačku je takovej?Nádrž na karbec má sací vývod a zpátečkový vývod na benzín ze dna nádrže, a stříkačka má vše z vrchu jelikož je v nádrží čerpadlo.
Ale dá se použít karburátorová nádrž na stříkačku ,měl jsem to tak.Akorát se musí ucpat,respektive propojit ty vývody ze dna.A hodit nahoru místo plováku podávací čerpadlo.
Jináč vlastně je ještě jeden rozdíl mezi nima.Nádrž na stříkačku má v místě uložení čerpadla výlisek v kterým se drží benzín,jakoby taková vypuklina,a taky v něm sedí to čerpadlo.Pokud by jsi použil karburátorovou nádrž dá se použít ,ale neni tam prohlubeň na to čerpadlo,ale maká to.
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Uživatelský avatar
yenda.dubi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 28.04.2008 16:29
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

Re: nádrž Polo '91

Příspěvek od yenda.dubi »

díky za info, spíš teda za odborný výklad :) Karburátorovou nádrž teda beru spíš jako nouzový řešení, jdu shánět vstřikovací
Slevy na autodíly!!!

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: nádrž Polo '91

Příspěvek od HavranCE »

cus draku, hele mám nádrž na stříkačku, kolik za ni das? jestli budes mit zajem, tak me kontaktuj na tel cisle 773 948749...nemam doma net a na net sem jednou za uher :(

Uživatelský avatar
yenda.dubi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 28.04.2008 16:29
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

Re: nádrž Polo '91

Příspěvek od yenda.dubi »

Díky Havranovi za nabídku, ale už se mi konečně podařilo sehnat novou nádrž pro vstřikovací systém. Kdyby měl ještě někdo zájem, tak bych mu jí mohl taky zajistit. Cena 1500 Kč
Slevy na autodíly!!!

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“