Výměna palivové nádrže

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
peopleLucie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 22.10.2008 12:37
Bydliště: Kladno

Výměna palivové nádrže

Příspěvek od peopleLucie »

Ahoj lidi, máte někdo představu, jak moc složitá je výměna palivové nádrže? Kolik času to přibližně může zabrat a co všechno se musí demontovat? Jen abych věděla, kolik peněz na to počítat.. Nádrž mám, zajímá mě jen cena práce.. Díky

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Re: Výměna palivové nádrže

Příspěvek od anacixem »

Joo ještě by to chtělo napsati na jakým polišti to je?
Lupo TDi ++
Sharan TDi

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Re: Výměna palivové nádrže

Příspěvek od anacixem »

Tak jsem tady pohledal a koukám že máte 2Fko ,tam je výměna v poho.
Odpojit hadice na benzín od čerpadla(pod zadní sedačkou) vyndat kroužek v hrdlu nádrže kterej roztahuje ochranou gumu a zespodu vyšroubovyt šrouby ,myslím že jsou tam 8čky .Jedinej problem je u ohybu hrdla dolu pod auto ,někdy to vyndat jde,ale někdy se musí odpojit náprava na jedný straně a musí s e s ní uhnout krapet nabok
Lupo TDi ++
Sharan TDi

peopleLucie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 22.10.2008 12:37
Bydliště: Kladno

Re: Výměna palivové nádrže

Příspěvek od peopleLucie »

Díky za info.. Já sama to rozhodně dělat nebudu, ale jen jsem chtěla mít představu, jak moc je to pracný.. Tzn. kolik mě to bude stát.. :-)

P.S.: Ty údaje o autě doplním..

Uživatelský avatar
yenda.dubi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 28.04.2008 16:29
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna palivové nádrže

Příspěvek od yenda.dubi »

My jsme to měnili s tchánem a zabralo nám to cca hodinku. nejvíc jsme se natrápili s hadičkou, co jde jakoby do hrdla nádrže zepředu zpod blatníku. To nám to dlouho drželo a nemohli jsme si tak tu starou nádrž pořádně uhnout, abysme to vymotali ven. Nic jinýho jsme odpojovat nemuseli (jako třeba nápravu). Jo vlastně zadní díl výfuku jsme si vyhákli z těch gum u tlumiče. Myslím, že zkušený automechanik se zvedákem by si neměl naúčtovat víc než tu hodinu práce.
P.S.: Já myslel, že už máš nádrž dávno namontovanou :D
Slevy na autodíly!!!

peopleLucie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 22.10.2008 12:37
Bydliště: Kladno

Re: Výměna palivové nádrže

Příspěvek od peopleLucie »

Kdepak!! Nádrž ještě leží ve sklepě a táta bručí a bručí.. Jenže můj automechanik je od štědrého dne v nemocnici - je po mrtvici - takže smůla.. A chytrák, co mi ho dohodil kámoš, prý neví, jak dlouho to bude trvat a chce 300,- na hodinu.. Tak aby pak na mě nevybafnul 2 000,- !! Ale jestli je to tak jednoduché, tak mu to dám. Přece to nebudu dělat sama.. :D A ještě jednou díky..

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“