nazor na prestavbu 3F

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
teken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Líšen
Kontaktovat uživatele:

nazor na prestavbu 3F

Příspěvek od teken »

Rad bych slysel nazory na tuto prestavbu...Klidne i kritiku rad si poslechnu vse.
http://forum.vw-polo.com/viewtopic.php?t=33

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: nazor na prestavbu 3F

Příspěvek od HavranCE »

:-) respect!!!snad neni ani co vytknout...uz jen to ze si se do toho pustil je super a ja mam alspon motivaci(taky delam karu,ale brzdi me zima,mam spatnou garaz kde nemuzu mit kaminka na drevo a nejakym tim ele.primotopem bych se nedoplatil za ele. jinak libi se mi tvoje cerveny viko ventilu, uz jsem to nekde videl (u me v Berusce), naopak nechapu ty 17tky... pak dej vedet jak to jede...z tema zelenyma weitecama na 199,9% spokojenej nebudes, mam je na Berusinde a jsou moc mekky..(na muj vkus). Jinak planujes nejakej tuning motoru nebo to nechas v zakladu?



DRZIM PALCE a uz se tesim na dalsi fotky a az to budes mit hotovy,tak se prijedu podivat!

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: nazor na prestavbu 3F

Příspěvek od OndrIs »

No musím tě pochvalit :D kola super motor super, prostě paráda! motor je serie? Kde si sehnal to sání? vypada jak z G40!

Uživatelský avatar
teken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Líšen
Kontaktovat uživatele:

Re: nazor na prestavbu 3F

Příspěvek od teken »

Jaky sani je na mysli???Jinak motor je serie a neplanuju nejak ho ladit podle miho nazoru na 1,3 jede uz v zakladu moc pekne,dovolim si i rict tak na urovni 1,6tky a po debatach s odbornikama bych s tohoto motoru zadnej zazrak neudelal akorat bych ho skurvil.Mozna jedine ze bych ho prekopal na G40 ale to je jeste moc daleko...hlavne to musim stihnout dodelat do zacatku sezony a prace je na tom vic nez dost :D Jinak dik za nazor po roku a pul prace aspon nejaka pochvala...

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: nazor na prestavbu 3F

Příspěvek od HavranCE »

To je fakt. ja osobne snad ani v lepsich 1.3 nez mych nejel. V G40 jsem jeste nejel,ale dokazu si to predstavit...
a jinak dost lidi mi ani neverilo ze je to 1.3

Uživatelský avatar
teken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Líšen
Kontaktovat uživatele:

Re: nazor na prestavbu 3F

Příspěvek od teken »

HavranCE píše:To je fakt. ja osobne snad ani v lepsich 1.3 nez mych nejel. V G40 jsem jeste nejel,ale dokazu si to predstavit...
a jinak dost lidi mi ani neverilo ze je to 1.3
tak to jsme na tom stejne taky me nikdo hodne dlouho neveril ze to je 1,3...jinak malej dotaz kolik jsi dal maximalku???To me docela zajima

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: nazor na prestavbu 3F

Příspěvek od HavranCE »

nevim jestli si videl moje fotky,ale to pochopis(te) hh s Beruskou(cerveny-origo) mam spatnej nahon tachace a lita mi rucicka,ale 190 po dlouhym rozjezdu- s prevodovkou kera ma rozdil ze 4 na 5tku 1000ot.,a mam maly kolecka R13 195/45. a sam v aute. No a Zabicka( :mrgreen: ) jeste nevim :) zatim jsem nemel ji vytahnout, zatim ve 3lidech 190 a to na R13 165/70 zimaky 8O rozdil v prerazeni 500-750 ot. a do omezovece jsem mel jeste 1000ot

Uživatelský avatar
teken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Líšen
Kontaktovat uživatele:

Re: nazor na prestavbu 3F

Příspěvek od teken »

HavranCE píše:nevim jestli si videl moje fotky,ale to pochopis(te) hh s Beruskou(cerveny-origo) mam spatnej nahon tachace a lita mi rucicka,ale 190 po dlouhym rozjezdu- s prevodovkou kera ma rozdil ze 4 na 5tku 1000ot.,a mam maly kolecka R13 195/45. a sam v aute. No a Zabicka( :mrgreen: ) jeste nevim :) zatim jsem nemel ji vytahnout, zatim ve 3lidech 190 a to na R13 165/70 zimaky 8O rozdil v prerazeni 500-750 ot. a do omezovece jsem mel jeste 1000ot
:lol: :D 8) taky super...Me se povedlo ve trech lidech rozjet petku tesne pred omezovac,jako ze jeste se nesepnul ale jel jsem uz v cervenym.Byl to mazec vyzdimal jsem s toho 203km/h sam jsem to nechapal a hlavne jsem mel strach ze se s celym autem skrz jeho musi vahu vznesu a odletim :mrgreen: ...Jinak tvoje cerveny jsem fakt nevidel...

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: nazor na prestavbu 3F

Příspěvek od HavranCE »

teken píše:
HavranCE píše:nevim jestli si videl moje fotky,ale to pochopis(te) hh s Beruskou(cerveny-origo) mam spatnej nahon tachace a lita mi rucicka,ale 190 po dlouhym rozjezdu- s prevodovkou kera ma rozdil ze 4 na 5tku 1000ot.,a mam maly kolecka R13 195/45. a sam v aute. No a Zabicka( :mrgreen: ) jeste nevim :) zatim jsem nemel ji vytahnout, zatim ve 3lidech 190 a to na R13 165/70 zimaky 8O rozdil v prerazeni 500-750 ot. a do omezovece jsem mel jeste 1000ot
:lol: :D 8) taky super...Me se povedlo ve trech lidech rozjet petku tesne pred omezovac,jako ze jeste se nesepnul ale jel jsem uz v cervenym.Byl to mazec vyzdimal jsem s toho 203km/h sam jsem to nechapal a hlavne jsem mel strach ze se s celym autem skrz jeho musi vahu vznesu a odletim :mrgreen: ...Jinak tvoje cerveny jsem fakt nevidel...

Nejaky fotky jsou ve fotkach nasich mazliku, ale aktualne tak nevypada :) je v podobnym stavu jak tvoje :) rozebrany :)

Uživatelský avatar
teken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Líšen
Kontaktovat uživatele:

Re: nazor na prestavbu 3F

Příspěvek od teken »

jde to pomalu ale 5.kvetna 2009 se uvidime 8) :lol: :D
Přílohy
DSC00589.JPG

Uživatelský avatar
Redbull-X
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1288
Registrován: 02.03.2008 19:54
Bydliště: Severní Čechy

Re: nazor na prestavbu 3F

Příspěvek od Redbull-X »

5.5.? kam stim jedes nejakej srazik?
a jinak taky pochvala chtel bych taky mit tak sikovny rucicky... :roll: 8)

Uživatelský avatar
Plackag40
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 13.01.2009 21:01
Bydliště: Netvořice,Benešov u Prahy

Re: nazor na prestavbu 3F

Příspěvek od Plackag40 »

já myslim že je Mimon

Uživatelský avatar
teken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno-Líšen
Kontaktovat uživatele:

Re: nazor na prestavbu 3F

Příspěvek od teken »

no ted jsem se dozvedel ze vysoky mito bude uz od 1.5 2009 tak nevim.Nejak to asi jeste poladuji s tema terminama.Nebo pokazde pisou neco jinyho.Jinak na tu klempirskou bych si sam netroufl.Zase jsem soudnej a nebudu se cpat do neceho co neumim :D

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“