Motor nedrží volnoběh pomoc

rv. 1975 - 1990

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
7ondra7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 21.12.2008 16:41
Bydliště: Šumperk

Motor nedrží volnoběh pomoc

Příspěvek od 7ondra7 »

Čau potřeboval bych poradit mám VW Polo II F typ 86c motor 1.3 4bod a když je motor teplej asi tak na půlce tak nechce startovat ani držet volnoběh. Když je studenej tak to nedělá čím by to mohlo být a jak to opravit? Díky
Naposledy upravil(a) 7ondra7 dne 08.02.2009 18:47, celkem upraveno 2 x.

anacixem
Profík
Profík
Příspěvky: 1194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: KV

Re: Vzduchový filtr výměna a kontrolka oleje porucha

Příspěvek od anacixem »

No s tím filtrem nevím jestli je to správná volba,stejně to nic nepřidá,max když to neodstíníš tak ubere.Jediný co to dělá je zvuk,ale ten se dá udělat i jinak.
Ale pokud si trváš z atím filtrem tak já osobně bych si koupil třeba jen vložku do origo boxu.např.od KN ,jestliže chceš hřiba tak bych doporučoval taky přestavbovej kit od KN.
Jestli chceš nějákýho NONAME za 4 kila tak dát to tam neni problem,odšroubuješ váhu z boxu(4xM10) a uděláš si na to redukci aby ten filtr tam šel nasadit,nevím jak je to u těch univerzálů řešený,jestli se tam k tomu dávaj nějáký redukce už do krabičky.
Hlavně ten filtr ale odstin od motoru,jinak bude sát teplej vzduch a tím pádem to bude ještě horší než origo filtr v boxu.
A co se týče kontrolky oleje tak zkus jiný čidlo a mrkni na kabely,popř změřit tlak oleje.U dvojek se stává že to dělají i budíky .
Lupo TDi ++
Sharan TDi

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzduchový filtr výměna a kontrolka oleje porucha

Příspěvek od Toxyz »

jj k noname dávaj gumové redukce :wink:

já mám na polu vyveden filtr až dopředu za světlo, bez nějakého stínění, protože se tam prostě nic takovýho nevejde :roll: ....apoň mám vzduch k tomu přiveden z nárazníku
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

HavranCE
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 13.10.2007 08:52
Bydliště: okolí KV

Re: Vzduchový filtr výměna a kontrolka oleje porucha

Příspěvek od HavranCE »

Toxyz píše:jj k noname dávaj gumové redukce :wink:

já mám na polu vyveden filtr až dopředu za světlo, bez nějakého stínění, protože se tam prostě nic takovýho nevejde :roll: ....apoň mám vzduch k tomu přiveden z nárazníku

HEHE, mel jsem vyrizlý dno AIRBOXU u 4boda, mel jen peknej hladovej zvuk... nedoporucuju!!!pokud chcces aby ti motor neco vydrzel :)))

Odpovědět

Zpět na „Polo 86/86 C“