Svítí kontrolka check!!!

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tauič
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 19.09.2008 20:28
Bydliště:

Svítí kontrolka check!!!

Příspěvek od Tauič »

Zdravím pánové Pólisté, mám dotaz. Máme doma Polo 6n2 1,0i r.v. 2001 a neustále se rozsvěcuje kontrolka check! Počítač žádnou závadu nenahlásí. Měnili jsme ted komplet výfuk a chvilku to bylo zhaslé, ale opět svítí? Děkuji za radu.

Edit:Prosím nevkládat inzerát na to je bazar.díky ANACIXEM
Škoda Superb 3 combi 2,0 TDI L&K 2017, 140kw
VW Golf VI 1,2 TSI 2012, 63kw
VW Golf I cabrio 1,8i1991, 72kw

Martin1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 124
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Svítí kontrolka check!!!

Příspěvek od Martin1 »

Máme doma polo 9N r.v.2003 a stejný problém s touhle kontrolkou.Když to dáme na diagnostiku,tak to občas hází nějakou sporadickou chybu. Smaže se to a za chvíli je to tam zase. Měnila se i lambdasonda a stejně se po měsíci kontrolka zase rozsvítila.Pak se zjistilo,že je tam někde špatně ukostřený kabel, který může zapříčinit, že lambdasonda dostává špatný údaje a hází chybu. Kabel se našel,ukostřil a po 2 měsících kontrolka zase svítila a zase to hází nějakou sporadickou chybu. Teď to třeba 14 dní svítí a pak sama zhasne, týden je to ok a pak se zase rozsvítí. Takže už si na to přítelkyně holt musí zvyknout,že to svítí, protože chod motoru to neovlivňuje. Jede to pořád stejně :wink: Nevim,jestli jste polo kupovali funglovku,ale taky to může být tim,že nikdo stahoval né moc odborně kiláky a trošku to tim narušil...

pitrs111
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 23.10.2008 21:28

Re: Svítí kontrolka check!!!

Příspěvek od pitrs111 »

Me uz sviti rok a pul :D nejdriv sem to chtel vyresit, ale mechanik mi rek, ze to muze byt x zavad a na vagu nic nebylo. Ale chystam se to prodat, tak nevim co stim takhle to tezko prodam :(

Uživatelský avatar
kdaki alias kuře
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 21.05.2009 10:04
Bydliště: Č.T. Sevwerní Moravwa

Re: Svítí kontrolka check!!!

Příspěvek od kdaki alias kuře »

:mrgreen: hele chlapi a co takhle odpojit tu žárovičku??? :mrgreen:
The RED PASSAT V6 2,5 TDI
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=235510" onclick="window.open(this.href);return false;

bouchačka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.10.2008 18:30

Re: Svítí kontrolka check!!!

Příspěvek od bouchačka »

Mam ten samy problem s kontrolkou stale sviti,už jsem měl rozdělany egr ventil,nic mu neni,dnes jsem vyměnil věrtaci ventil tak mi konečně kontrolka po dlouhe době nesviti jen aby to vydrželo...

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“