polo 6n1 1,6 55kw za jizdy chcipa

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
zdeňa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18.06.2009 21:18

polo 6n1 1,6 55kw za jizdy chcipa

Příspěvek od zdeňa »

Dobry den potrebuji poradit. Moje polo za jizdy obcas chcipne a nelze nastartovat az po urcite dobe.mam novou civku kabely ke svickam nové vicko rozdelovace,palec. Uz nevim kde hledat dale poradte prosim

Uživatelský avatar
Martinus.kali
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 878
Registrován: 09.11.2009 20:56
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: polo 6n1 1,6 55kw za jizdy chcipa

Příspěvek od Martinus.kali »

neco podobnyho delalo kamaradovy na golfu 3 a delalo to palivovy cerpadlo ale tomu to delalo za určity teploty a taky normalne klasika jel a nejednou mu chcipnul motor a nenastartoval musel chvily pockat a pak mu to slo ,ale furt se mu zkracovali intervali
Koupím GTi sřišku na polo 6n2 s brzdovým světlem

zdeňa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18.06.2009 21:18

Re: polo 6n1 1,6 55kw za jizdy chcipa

Příspěvek od zdeňa »

JJ to mi presne dela. Jak se zahreje auto tak to chcipne a nastartuji to tak do deseti minut. a intervaly se taky zkracuji. Takze to zkusim a dekuji za radu

Uživatelský avatar
Martinus.kali
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 878
Registrován: 09.11.2009 20:56
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: polo 6n1 1,6 55kw za jizdy chcipa

Příspěvek od Martinus.kali »

neni za co hlavne kdyz to pomuže
Koupím GTi sřišku na polo 6n2 s brzdovým světlem

Uživatelský avatar
dynaboom
Závodník
Závodník
Příspěvky: 551
Registrován: 22.07.2008 22:14
Bydliště: libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: polo 6n1 1,6 55kw za jizdy chcipa

Příspěvek od dynaboom »

ahoj jak jsi dopadl ještě pořád ti to chcípá????????? 8O

mylinux
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 10.02.2010 22:29

Re: polo 6n1 1,6 55kw za jizdy chcipa

Příspěvek od mylinux »

mal som ten isty problem bolo vadne rele pal. cerpadla, odpor to malo lebo tam je rezistor, ale bola prasknuta cievka

Uživatelský avatar
SwoBi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Jihlawa

Re: polo 6n1 1,6 55kw za jizdy chcipa

Příspěvek od SwoBi »

Taky mi to dělalo, nejdříve tak, že mi to zhaslo včetně veškeré elektriky, ručičky všechny hned dolu atd.... byla špatná spínačka a vždycky se tam hejbnul klíče jako když zhasneš motor. Pak to chcípalo klasicky a to pomohla výměna rozdělovače a všech kabelů...

Uživatelský avatar
krocanecek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 19.04.2009 23:07
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: polo 6n1 1,6 55kw za jizdy chcipa

Příspěvek od krocanecek »

Zdar panove
mam podobnej probem a to je kolisani otacek pri studenem motoru a zhasnuti motoru pri zmacknuti spojky i klidne z 3000 otacek. Ale co jsem cetl, meli jste vsichni problemy s naslednym startovani a to ja vubec nemam. pokud by jste vedeli cim by to mohlo být tak dejte vedet. mam poderzeni na skrtici klapku. Po zahrati to neblbne
dik moc

tatra@pyro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 25.03.2010 09:32

Re: polo 6n1 1,6 55kw za jizdy chcipa

Příspěvek od tatra@pyro »

je voda v benzinu!!! nalet do nadrze trochu lihu pre zimu to dela bezne

Uživatelský avatar
krocanecek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 19.04.2009 23:07
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: polo 6n1 1,6 55kw za jizdy chcipa

Příspěvek od krocanecek »

myslis jo ? ono to chcipne i kdyz je teplej motor ale cuka to jenom pri studenem. no uvidime dneska s tim jedu za chlapkem do servisu

kodl004
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.07.2015 21:36

Re: polo 6n1 1,6 55kw za jizdy chcipa

Příspěvek od kodl004 »

Zdravím, též mám problém s chcípáním motoru za tepla, mám r.v.96 1.0 33 .Pokud jedu dálku tak nic, ve vesnicích či ve městech stačí více přibrzdit nebo trochu víc říznou zatáčku a motor se udusí a chcípne, musím chvilku počkat a pak zase chytne a jedu. Zatím jsem podle některých rad zde zkusil vyměnit relé 167 a nic závada stejná, pak jsem zjistil prasklou hadici od filtru sání ke klikové skříni, vyměnil jsem jí a též to žádný vliv nemělo, stále to chcípalo, zajel jsem tedy do autoelektro servisu kde mi žádnou závadu nenašly :-( Dále jsem postupoval podle zde zmíněných rad. Pro jistotu jsem vyměnil palivový filtr u nádrže, zas nic :-(((( tak jsem šel dál a zainvestoval více a koupil snímač teploty chladící kapaliny na radu kámoše z práce :-) , trochu se to zlepšilo prodloužil se interval mezi chcípáním :-D a teď už uvažuji o servisu. Když tu čtu co by to všechno mohlo být tak to bych mohl vyměnit půlku věcí, kabely+cívku+svíčky+rozdělovač+palec+palivové čerpadlo. Bohužel už nemám tolik peněz a tolika nervů, určitě by to bylo naschvál to poslední co bych do auta vrazil :-DDDD Někdo ještě nějakou radu než sním zajedu v pondělí do servisu? Pokud na to přijdou tak jsem ihned napíšu co to bylo. Děkuji za přečtení a přeji příjemný večer Váš Kodl004
Další poznatek z dnešního rána. Už to chcípá i za studena. Ale dá se to hned nastartovat.....
Tak v servisu mi řekly, že mám napálenej kabel ke svíčce a, že mám vyměnit motorek volnoběhu. Vyměnil jsme tady kabely za nové. A vyměnil i motorek volnoběhu. Ale teď se to zase po několika kilometrech dusí, stáčí párkrát sešlápnout plyn a motor se zas v rátí do normálu, tak co by tohle mohlo dělat?

zrado
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 02.02.2009 18:10
Bydliště: Dětmarovice(Karvina)

Re: polo 6n1 1,6 55kw za jizdy chcipa

Příspěvek od zrado »

Zdravím,
Podobný problém mam i já. Polo 97,1,6 benzín .Nepravidelně zdechne při volnoběhu , poté hned nastartuji a jede ?
Za každou radu díky. R.

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“