Zámek dvěří - potřebuju radu

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Pšenda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 26.06.2011 20:20
Bydliště: Dobříš

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od Pšenda »

Přesně tak, sada obsahuje i tohle. Objednají Ti to v jakémkoliv VW i po telefonu, dokonce hned i co přesně potřebuješ ...zřejmě běžná závada.
VW Passat Variant 2.0 TDI 103 kW 05

taurus07
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 19.04.2008 14:36

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od taurus07 »

Dík za odpověď, zkusím to koupit u nás v AutoKelly nebo se zeptám v servisu Škoda-VW.

Uživatelský avatar
kubrtik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od kubrtik »

Zdravím,
nemůžu odemknout auto dveřmi od řidiče (nefunguje centrál). Ještě včera to fungovalo sporadicky a dnes již vůbec. Jde o to, že auto má vzduchové centrální zamykání. Jsem schopen auto otevřít přes dveře spolujezdce (někdy mechanicky, někdy přes centrál). V případě mechanického otevření je otvírání takové krkolomné. Otevřu dveře, vlezu do auta a tlačítky ve dveřích řidiče otevřu zbytek auta. Mohli by jste mi poradit. Jde také o rozpadlý mechanismus zámku nebo nějaký spínač? Je možné vyměnit dveřní spínač?

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od Martin. D »

Oddělej kliku a uvidíš, drží ji jeden šroubek na boku. A jak se ti otáčí zámek...lehko, težko.....

Uživatelský avatar
kubrtik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od kubrtik »

Na straně řidiče jde otáčet více méně bez odporu s tím, že zde můžu jenom zamknout (mechanicky). Strana spolujezdce jde zase jen odemknout (někdy centrál) a vždy mechanicky. Prostě se to jeví by si to se mnou hrálo. :(

Uživatelský avatar
Martinus.kali
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 878
Registrován: 09.11.2009 20:56
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od Martinus.kali »

http://aukro.cz/zamek-dveri-vw-polo-6n2 ... 73793.html" onclick="window.open(this.href);return false; nahodou jsem na to narazil kdyby nekdo potřeboval
Koupím GTi sřišku na polo 6n2 s brzdovým světlem

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od Martin. D »

Rozdělej a uvidíš.....

Uživatelský avatar
kubrtik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Český Těšín

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od kubrtik »

Takže jsem páčku rozebral a zjistil jsem, že tyčinka jdoucí od zámku je rozlámaná. Nemáte někdo objednávkové číslo celé opravné sady?
Naposledy upravil(a) kubrtik dne 28.11.2012 20:00, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od Martin. D »

Tady máš scan z ETKY.... Ve VW by si to měl koupit bez problému.
Přílohy
etka polo.JPG

Uživatelský avatar
fujara
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 09.02.2011 01:30

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od fujara »

A jak tam přijde ta pružinka aby se vracel klíč do střední polohy nemá někdo návod. Díky za info.
Video - Grafika - Web
http://borderka.eu/

Uživatelský avatar
kreshman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 22.12.2012 14:29
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od kreshman »

prosim o radu...pred pul rokem,se mi neco porouchalo a rozbil se central(chvilku nesel,chliku zas jo,chvilku se auto odemikalo a zamikalo samo)auto bylo odstavene v garazi,takze jsem to neresil.v pondeli jsem koupil novej zamek,abych se alespon dostal do auta od ridice a central jsem odpojil(puvodni zamky byli nefunkcni).sem tam mi sam od sebe zacne houkat alarm,ale to neni podstatne.tenhle zamek prednich dveri viz odkaz http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/au ... -r-02.html" onclick="window.open(this.href);return false; mi dela to,ze se obcas zasekne,nebo co a nemuzu jak zevnitr,tak z venci otevrit dvere,tudis musim jak vul list od spolujezdce a pak s klikou u ridice ruzne vyklat,zamikat odemikat,dokat se to nejak nechyti a dvere se neotevrou.nejaka rada,co s tim ? jestli tam treba neni ulomenej nejakej cudl na tahlu,ci co...?diky :)
VW Polo 6n2 1.6 16V 92kw GTI :-P
VW Golf mk1 2.8 vr6 |PROJECT| :-)
VW Jetta mk2 1.6td winter car :D
http://www.RageGarage.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/RageGarage" onclick="window.open(this.href);return false;

traktor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 01.10.2012 13:13

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od traktor »

vyřešila jsem tohle vyndáním zámku a montáží tisícihranu.... holt odemykám jen u řidiče :D

Vee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.06.2014 18:29

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od Vee »

Zdravím, potřeboval bych tohle asi někde sehnat, nevíte kde? Nejlíp někde kolem Brna nebo přímo v Brně. Diky
Přílohy
20140624_171940.jpg

Uživatelský avatar
and.Adam
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1502
Registrován: 01.11.2009 15:34
Bydliště: Choceň

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od and.Adam »

Vee píše:Zdravím, potřeboval bych tohle asi někde sehnat, nevíte kde? Nejlíp někde kolem Brna nebo přímo v Brně. Diky
V Autoroně na KrPoli to mají, dneska jsem to tam kupoval. ;)

gyzmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 14.10.2013 22:26

Re: Zámek dvěří - potřebuju radu

Příspěvek od gyzmo »

zdravim vas. Skusim to napisat vsetko v kope. Takze "lopatka" sa da kupit v kazdom lepsom obchode. Nahrada (polska) u nas toji asi 2,50€ original z vw stoji 5€ odporucam original lebo polska sa lame trosku viac. V lete som to menil 3x a v zime 5x original sa lame raz za pol roka. Aspon takto to mam odskusane ja. Ten kruzok ktory je polamany na fotke stoji 5€ z vw. Preco sa kluc nevracia. Nato sluzi spruzinka vo vnutri mechanizmu. Pokial sa kluc nevracia a toci sa dokola zato moze ulozenie strunky. Je polamane. Ale opravovat dokola sa to neoplati. Navrhujem opravit to raz a namontovat central. Otvaranie auta na dialku. Chystam sa nato tiez kedze uz mi to lezie krkom. Vkuse to rozoberat a davat do toho peniaze a myslim ze zbytocne.

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“