predni prava pruzina;)

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
kolins2512
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 12.05.2011 14:42

predni prava pruzina;)

Příspěvek od kolins2512 »

Ahojte.Dneska sem svoje polo po nejake dobre vytahl z garaze abych ho trosku projel.Ale vsiml sem si ze mi z auta neco vyteklo( v garazi byla kaluz) a tak sem auto zvedl abych se podival odkud to teklo.Zjistil sem odkud to teklo a tak sem auto polamu spoustel z heveru zpátky na zem.Kdyz uz auto skoro stalo na vsech 4 kolech,z niceho nic se od praveho predniho kola ozvala rana.Uplne me to vyhukalo:D Polozil sem teda auto na vsechna kola a podival se ze predu na auto.To ted stoji sedle na prave kolo.Sundal jsem kolo a podival se co se stim teda stalo a vsiml jsem si ze pruzina kolem tlumiče vypadla z takove te misky co ji drzi.Pro info je prilozeny obrazek.A proto bych se chtel zeptat jestli to jde nejak opravit.Bez zavezeni auta do servisu.Myslim tim ze to znova zvednu,sundam kolo a nejak tu pruzinu natlacim s pomoci zpátky.Moc diky jestli nekdo poradi.
430339_big.jpg
Naposledy upravil(a) kolins2512 dne 19.09.2011 12:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Martinus.kali
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 878
Registrován: 09.11.2009 20:56
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: PORADTE MOC PROSÍM:(

Příspěvek od Martinus.kali »

klasika , urzla miska a ulomila se ,tez se mi stalo z ničeho nic u fačka ,sehnal jsem jinej tlumič ,vymenil a jezdi se dal
Koupím GTi sřišku na polo 6n2 s brzdovým světlem

kolins2512
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 12.05.2011 14:42

Re: PORADTE MOC PROSÍM:(

Příspěvek od kolins2512 »

to prave ze asi neni ulomena:D Je to uplne divne zkusim to jeste zvednout az bude vic casu a kuknu na to poradne.Piste jeste dalsi pokud mate zkusenosti:)

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: PORADTE MOC PROSÍM:(

Příspěvek od Martin. D »

Tak předně si uprav předmět příspěvku bo mažu ! Buď zlomená pružina, utržená miska.....

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: PORADTE MOC PROSÍM:(

Příspěvek od chonsicek »

natlačit jedině stahovákem..nejlepší vyměnit a je klid.. ale musiš zajit pak na geo+kdo vi v jakem stavu jsou horní uložení..
Polo 1.4TDI

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: predni prava pruzina;)

Příspěvek od pino.t »

Vyndej celý tlumič a pak uvidíš, mohla ti třeba prasknout pružina, ale nejlepší bude dát nové tlumiče.
Pokud vyměníš jen jednu stranu, tak druhou každopádně omrkni, aby se ti za měsíc nestalo to samé.
Kamošovi třeba praskla pružina, v garáži si toho nevšiml a když vyjel z garáže, prořízla mu pneumatiku.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“