Prosím o pomoc se škrtící klapkou

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
SwoBi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Jihlawa

Prosím o pomoc se škrtící klapkou

Příspěvek od SwoBi »

Mam problém. Na neutrál mi otáčky lítaj mezi 1750 a 2000. Vyčistil sem klapku-nic. Byl sem s tim na Vagu a tam mi řekli, že klapka s počítačem nekomunikuje, že je asi v háji...nnevíte, čim by to eště mohlo bejt? Je to děs! Nebo případně kde sehnat novou klapku za dobrou cenu?Díky

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Prosím o pomoc se škrtící klapkou

Příspěvek od molczik »

SwoBi píše:Mam problém. Na neutrál mi otáčky lítaj mezi 1750 a 2000. Vyčistil sem klapku-nic. Byl sem s tim na Vagu a tam mi řekli, že klapka s počítačem nekomunikuje, že je asi v háji...nnevíte, čim by to eště mohlo bejt? Je to děs! Nebo případně kde sehnat novou klapku za dobrou cenu?Díky
Němáš jenom nějakou svinskou naftu? Já vždycky když jsem do Pola (1.9 D) natankoval nějakou svinskou naftu, tak to takhle blblo. Klapka se ti zadrhne o nějakou nečistotu a auto nejde ani chcípnout klíčkem. Zkus natakovat něco lepšího a uvidíš jestli to bude dělat furt. Může být taky bordel na dně nádrže, kterej se ti při ježdění ne rezervu uvolňuje a taky to dělá tenhle problém.

Uživatelský avatar
pavlik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od pavlik »

Zkus se podívat jestli nemáš uvolněnou nějakou hadičku okolo škrtící klapky.U mě to dělala plastová hadička napravo od klapky.Nechtělo se to srovnat ani na VAG.Po její výměně je to v pohodě.

Uživatelský avatar
SwoBi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Jihlawa

Příspěvek od SwoBi »

Naftou to asi nebude...mam 1,6 benzín.. 8) na ty hadičky se kouknu, ale za chvili mam domluvenou schůzku s nějakym chlapem, kterej klapku prodává, takže jestli bude stejá, koupim a uvidim...

Uživatelský avatar
Stifmeyster
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 447
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stifmeyster »

rekl bych ze to tou hadickou nebude ! ja ji mel prasklou a nic to nedelalo a kdyz ji vytahnes tak se akorat zvysi otacky ale nekolisa to ! jinak to ze ti blbne klapka neni u techto motoru nic neobvykleho ! nekdy staci vycisteni a nekdy je lepsi ji vymenit :wink: uvidis sam, ja sem se stim taky neco natrapil na vice autech. jinak me to na golfu dela jak dam horsi benzin ( kazdy krome Shell, aral, omv) tak kolisaj otacky chcipa to atd. na polu mam klapku dobrou a nevadi jakej benzin dam ale nici se tim horsim benzinem je to na palivo strasne nachylny

Uživatelský avatar
SwoBi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Jihlawa

Příspěvek od SwoBi »

Klapku sem vyměnil a nic. Na Vagu nejde nastavit základní nastavení, 4 hodiny se s tim mořili mechanici a nic... :cry: tak zkusim eště jinou klapku, měla by to bejt ona...

Uživatelský avatar
ptazz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ptazz »

No tak jestli si vyměnil klapku a dělá to pořád tak to asi klapkou nebude ne? zkus jít po drátech.

Uživatelský avatar
SwoBi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Jihlawa

Příspěvek od SwoBi »

Tak třetí klapka, kterou sme tam dali chodila normálně! Jenže tu sem si nechat nemohl, byla z pojízdnýho cizího auta. TZN že to bude klapka, aspon že vim, že to je ta mrcha...ted jen potřebuju sehnat jinou...byl sem na vrakáči, dal sem tam jinou z auta, které údajně normálně jezdí a dělalo to to samý... :cry: kabely sme zkoušeli a nic.

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od arapah »

SwoBi píše:Tak třetí klapka, kterou sme tam dali chodila normálně! Jenže tu sem si nechat nemohl, byla z pojízdnýho cizího auta. TZN že to bude klapka, aspon že vim, že to je ta mrcha...ted jen potřebuju sehnat jinou...byl sem na vrakáči, dal sem tam jinou z auta, které údajně normálně jezdí a dělalo to to samý... :cry: kabely sme zkoušeli a nic.
Jednu tu mám už si ale nepamatuju jestli to byla ze 1.6 nebo Z 1.4,jestli můžeš poslat kod a ja se podívám a ozvu se.

Uživatelský avatar
SwoBi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Jihlawa

Příspěvek od SwoBi »

arapah píše:
SwoBi píše:Tak třetí klapka, kterou sme tam dali chodila normálně! Jenže tu sem si nechat nemohl, byla z pojízdnýho cizího auta. TZN že to bude klapka, aspon že vim, že to je ta mrcha...ted jen potřebuju sehnat jinou...byl sem na vrakáči, dal sem tam jinou z auta, které údajně normálně jezdí a dělalo to to samý... :cry: kabely sme zkoušeli a nic.
Jednu tu mám už si ale nepamatuju jestli to byla ze 1.6 nebo Z 1.4,jestli můžeš poslat kod a ja se podívám a ozvu se.
Už nepotřebuju díkec... :o

Uživatelský avatar
yoyo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od yoyo »

arapah píše:
SwoBi píše:Tak třetí klapka, kterou sme tam dali chodila normálně! Jenže tu sem si nechat nemohl, byla z pojízdnýho cizího auta. TZN že to bude klapka, aspon že vim, že to je ta mrcha...ted jen potřebuju sehnat jinou...byl sem na vrakáči, dal sem tam jinou z auta, které údajně normálně jezdí a dělalo to to samý... :cry: kabely sme zkoušeli a nic.
Jednu tu mám už si ale nepamatuju jestli to byla ze 1.6 nebo Z 1.4,jestli můžeš poslat kod a ja se podívám a ozvu se.
mas este tu klapku? moja mi vypovedala, motor AEE. polo 6N 1,6 55kW. vdaka

Uživatelský avatar
SwoBi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Jihlawa

Příspěvek od SwoBi »

yoyo píše:
arapah píše: Jednu tu mám už si ale nepamatuju jestli to byla ze 1.6 nebo Z 1.4,jestli můžeš poslat kod a ja se podívám a ozvu se.
mas este tu klapku? moja mi vypovedala, motor AEE. polo 6N 1,6 55kW. vdaka
Mam jednu navíc, ale neni nová ale použitá...přesně na tenhle motor..

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“