kotouče+desky

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
fanys831
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 27.01.2009 20:25

kotouče+desky

Příspěvek od fanys831 »

Čau,budu kupovat nový přední kotouče a destičky na 6N2ku...Z důvodu ceny vybírám mezi kotouči Jurid a deskami Jurid a nebo kotouč Brembo s deskami Jurid.Jurid prý dodává bmw a francouzům do prvovýroby,nadruhou stranu brembo je brembo..Co myslíte,je dobrý kombinovat výrobce,nebo je lepší dát oboje Jurid?

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: kotouče+desky

Příspěvek od Martin. D »

Je lepší vždy dávat vše od stejného výrobce....takže nekombinovat. Jinak Jurid mě nic neříká. Já osobně dávám brzdy od TRW a spokojenost :wink:

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: kotouče+desky

Příspěvek od BigBang »

a nebo sadu od bremba a máš to „bez stresu“ ;)

TRW prej dost práší??? je to pravda?
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

fanys831
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 27.01.2009 20:25

Re: kotouče+desky

Příspěvek od fanys831 »

No to jsem si taky říkal,ale to brembo má ty desky docela drahý...Navíc jsem teď zjistil,že brembo už nějakou dobu vyrábí kotouče v číně a že se poslední dobou dost reklamujou.Tak asi koupím ty Juridy,slyšel jsem na ně docela chválu...

chonsicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 485
Registrován: 09.07.2009 12:28

Re: kotouče+desky

Příspěvek od chonsicek »

no ja chtěl taky koupit brembo max + textar desky.. 256ky.. co vy na to? ma někdo zkušenost? a nebo kotouče zimmerman+desky zimry a nebo trw,, tak nevim.. ještě se musim nějak rozhodnout
Polo 1.4TDI

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: kotouče+desky

Příspěvek od Martin. D »

Pokud vyloženě nezávodíš nebo vyloženě nechceš Bremba tak bych šel do TRW. Dle mě zlatá střední cesta... Ale určitě dávat vše od jednoho výrobce.

fanys831
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 27.01.2009 20:25

Re: kotouče+desky

Příspěvek od fanys831 »

Tak jsem teď dostal ještě docela dobrou nabídku na sadu kotoučů+desek brembo a nebo sadu od feroda..Co myslíte,co z toho je lepší???Penězma je to zhruba stejný...

Krttek01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 19.12.2013 04:53

Re: kotouče+desky

Příspěvek od Krttek01 »

Zdravím všechny,
Také se s vámi podělím o své zkušenosti. Před časem jsem ještě vlastnil Felicii a jak známo , ty zrovna nevynikají brzdným účinkem. Čekala mě výměna kotoučů a desek a tak jsem strávil několik hodin na fórech zabývající se touto problematikou. Tam bylo spousta rád ohledně desek a kotoučů ale většinou se po čase objevilo pískání nebo to nebylo to co od zvolené kombinace nebo firmy čekali. Probíral jsem to i s Taťkou který si na svou Felicii, po doporučení nějakého klubáka, vybral kotouče ATE a desky TEXTAR. Po zajetí a ujeté vzdálenosti okolo 1000km to pořád nebylo ono :negative: , tak jsem pokračoval v hledání, až jsem narazil na kombinaci kotoučů BREMBO a desek španělské firmy ROADHOUSE. Všechny recenze nasvědčovaly tomu, že to bude ta pravá kombinace, a měly pravdu. Po zajeti a ujetí cca 500 km byl brzdný účinek opravdu znát, oproti ostatním feliciim úplně něco jiného, měl sem je na aute cca 25.000 km a nic se nezměnilo a ani se neprojevoval žádné pískání ani nic jiného (po té šlo auto prodat, dostalo se mi do rukou vw polo :-) .) Teď me čekají brzdy na polu, tak tam půjdou také kotouče od BREMBO možná i BREMBO MAX a desky ROADHOUSE. Můžu jen doporučit. :good:

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“