Problem - ESP + motor check

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
yoyo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

Problem - ESP + motor check

Příspěvek od yoyo »

zdravim vas. mili priaznivci VW :)
chcem sa vas touto cestou opytat, ci niekto nahodou nemal podobny problem, resp. sa s nim stretol...
na 2001 Polo GTI 92kW mi nedavno vznikol problem, ktory mi nevedia v servise nielen odstranit, ale ani riadne diaknostifikovat: pocas jazdy sa mi z nicoho nic rozvietila kontrolka pre ESP (ABS,ASR), potom zhasla, potom sa znovu rozvietila a ostala svietit. po par minutach sa pridala kontrolka ECP a vykon motora citelne zoslabol. hned som isiel do servisu, kde mi nevedeli nic povedat. zmazali chyby z pamate a hotovo. minuly tyzden sa to cele zopakovalo, avsak tentokrat poriadne prsalo, na ceste vyjazdene kolaje plne vody. tak neviem, ci je chybne ESP, ABS alebo co a ci to suvisi s vodou a teda blbne elektrika. ABS mi funguje, ASR tiez a ESP asi tiez, kedze som stale cely.
vdaka za vsetky vase postrehy.

Emánek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 20.05.2008 12:09
Bydliště: Mostecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem - ESP + motor check

Příspěvek od Emánek »

Zdravím, sice váš dotaz už je starý ale já měla stejný problém a po několika návštěvách v servisu a několika diagnostikách nakonec zjistili povolenou svorku na altíku......no a od té doby je pokoj...kontrolka mi už zbytečně nesvítí....

Uživatelský avatar
-DaNNy-
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Problem - ESP + motor check

Příspěvek od -DaNNy- »

Mám stejný problém-začala problikávat kontrolka ESP a pak už začala svítila stále. Diagnostikovali jsme v servisu vadné čidlo příčného zrychlení. Na jiné diagnostice to zase napsalo, že je jen někde špatný konektor... Neví někdo, co s tím?? ESP mi tedy už dlouho nefunguje :(

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“