Sdi Polo nestartuje

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

martasVTI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 26.03.2010 10:49

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od martasVTI »

Po roztazeni vse funguje a chovase jak ma. Kdyz jsem to roztahoval poprve a vypnul motor slo parkrat normalne nastartovat... Myslis ze alternator ma na to vliv??

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od C3 »

tyjo... jestli je to jak rikas, auto roztahnes, ale nenastartujes starterem, tak....
-zvedni predni kola, zarad a bez spojky startuj... pokud bude starter otacet i motorem.... (takze nejaka zahadna a mysteriozni chyba na spojce)

pokud to dela to same, neni mozne,aby se dalo nastartovat roztlacenim,ale neslo tocit motorem diky starteru ;) a je to opravdu ve starteru (ta guma,co sundavas - neni nahodou na prevodovce vedle starteru?

kazdopadne to vyzkousej, jestli mas pravdu,je to fakt mrte divny:)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od srotty »

Nemusí zvedat kola.Pro kontrolu,jestli startér točí i motorem jsem psal,ať se podívá jestli se při startování točí i altík respektive klín.řemen od klikovky.Ale pokud jde nastartovat roztlačením,tak bych problém ve spojce nehledal.Asi blbost,ale točí startér správným směrem?

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od C3 »

srotty:
-slo mi o to najit rozdil mezi tim,kdy starter toci a kdy motor chytne roztlacenim... podle me mu to s motorem netoci vubec, podle zvuku, kdy jde starter do vysokych otacek
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od BigBang »

Jj, včetně toho doběhu startéru - ten je taky takovej plynulej. Kdyby točil motorem, tak tlak ve válci ho zastaví naráz... Podle mě ten startér nevysunuje pastorek 8)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od srotty »

Taky mám podle videa dojem,že se startér točí naprázdno.Proto kouknout ,jestli se při startu točí altík=točí se motor.

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od C3 »

BigBang myslim, ze je to 100% :-)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

martasVTI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 26.03.2010 10:49

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od martasVTI »

Pri startu je slyset pouze starter jak toci a setrvak. Remeny jsou v klidu... a altik ani nepipne :/

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od C3 »

ja stejne nechapu, jak muze tocit setrvakem... bylo by slyset,ze je urvanej... sundej starter a civku ;) rozebrat, vycistit, repasovat, podivat se, jestli nema vuli.. .. .. ... vymenit uhliky/loziska a slozit ;) ... a strc tam prst a zkus tim setrvakem pootocit... ;)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od srotty »

Nemyslím,že je urvanej setrvák.To bydělalo pěknej rachot a navíc drží na docela pevných šroubech.Navíc píše ,že při roztlačení motor normálně jde a jde i řadit,takže spojka potažmo setrvák musí být OK.Jak píše C3,vytáhnout startér a zkusit omakat setrvák.

martasVTI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 26.03.2010 10:49

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od martasVTI »

Starter je funglovka. Kupoval jsem novej jak se vysralo. Setrvakem otocim v pohode.

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od C3 »

a civka byla taky nova? muze byt spatnej kontakt... atp... setrvakem otocis v pohode ? ma vuli?
resp. odkud ze to jsi?
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od srotty »

A když točíš setrvákem točí se i řemen k altíku?

martasVTI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 26.03.2010 10:49

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od martasVTI »

kecal bych,ale myslim ze netoci

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: Sdi Polo nestartuje

Příspěvek od srotty »

Pokud netočí tak je to špatně.Když se točí setrvákem,musí se točit i motor potažmo řemen k altíku.Takže sundat převodovku a podívat se co špatně.Je ale divné,že jde nastartovat roztlačením.To nedává smysl.

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“