Polo 6n1 stále topí

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Marco66
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 01.06.2014 21:18

Polo 6n1 stále topí

Příspěvek od Marco66 »

Zdravím , pořídil jsem si Polo 6n1 1,6i , při jízdě nejde teplota pře 70 stupňů , jakmile zastavím tak jde na 90 a přijízdě zase spadne na 70-75. A navíc mi stále topí, neví někdo kde může být problém. Děkuji.

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo 6n1 stále topí

Příspěvek od C3 »

stale topi -> utrzene/odpojene ovladani teploty klapek (lanovody atp. co ti vedou od ovladani topeni do soustavy topeni.... chce to rozebrat a hledat zavadu ... asi nejdriv od panelu ovladani
klesa teplota -> spatnej termostat (je stale otevrenej nebo ho nekdo vyndal)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Marco66
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 01.06.2014 21:18

Re: Polo 6n1 stále topí

Příspěvek od Marco66 »

Díky, ještě se mi někdy stává že po nastartování jdou hned otáčky nahoru jako kdybych přidával plyn, když brknu po plynu tak spadnou .. někdy ale znova vyskočí nahoru a pak pomalu klesají, čím to může být ?

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Polo 6n1 stále topí

Příspěvek od C3 »

spousta věcí... jako i lambda-sonda (koukni, jak je na tom takova hadicka co vede z motoru (viko nebo blok) do sani... jestli je plna oleje, muzes mit lambda-sondu zahnojenou a hur to pozna ;) ale tech zavad tam muze byt fakt hafec
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“