klimatizace

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bikin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 28.07.2008 09:47
Bydliště: UH (hradSITE)

klimatizace

Příspěvek od Bikin »

máme problém s 1.4tdi 55kw rv99 kde nám pred pojistovák klimakompresoru vylezlo trochu oleje důvodem nejspíš byl nefunkční ventilátor chladice.
ten jsem sehnal nový (sice původne byl 1rychlsotní, a sehnal jsem nový ale dvou rychlsotní, tzn že beží při sepnutí na plný výkon) když jsem cele auto poskladal a doplnila se klima včetne oleje
tak ventilator sepne ale nechladí. okruh který jde do chladice klimi je teplý ale co jsou trubky za klimakompresorem nejsou. po napíchnutí na masinu na klimu je videt že tam není tlak.
Pri vyčerpání nápně zpět nám chybelo cca 150g behem asi pul dne.
Kontrolovalo se potruby v motorove casti ale zadne barvivo nebylo videt.
Klimakompresor se sepne, volnobezke se sepne. ventilator bezi. klimatizace nechladi.

Prosím o radu co může být zpusobeno že nenaskočí tlak. klimakompresor? nebo jen nejaké čidlo které to nepustí? také nemuže to být zpusobeno tím unikem, že by to nešlo natlačit tím unikem?

Děkuji za rady!!
VW Passat 3C 1,4TSI 110kW DSG rv.2009 ecofuel-CNG
ex VW BORA sedan 1,9TDI 74kW PD Black rv.2003 EGR-OFF KAT-OFF CHIP- 110kw by TDIFUN

Uživatelský avatar
krivous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: klimatizace

Příspěvek od krivous »

jedno čidlo máš v nárazníku jak je aktivní uhlí, tak ho zkus vyměnit a pak ještě musíš mít řídící jednotku na ventilátor, tam může být taky problém, no a s tím únikem když to nikde není vidět, tak pak jedině přímo v topení pod palubkou, mrkni po celém okruhu kde to uniká, musí to být vidět

Uživatelský avatar
Bikin
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 28.07.2008 09:47
Bydliště: UH (hradSITE)

Re: klimatizace

Příspěvek od Bikin »

auto jsem mel na zvedaku a zespodu barvivo nebylo videt.
takze jedina moznost me taky napadla na tom výměníku pod palubkou ale přístup je k tomu jak..... nejaký dobrý návod jak se k tomu dostat?
řídící jednotku na ventilator? je možné že právě díky ventilátoru to nesepne? (co jsem zjistoval u kamarada od VW tak podle cisla tohle maji jako záměný dil v evidenci-kupoval jsem samozdrejme nahradu)
priznám se že jsem to cidlo co je pod naraznikem odpojoval abych sudnal celou masku ale daval jsem si bacha na zapojeni a zapojene urcite je (predpokládm že myslíme to stejné. v pravo kousek od IC??)
díky
VW Passat 3C 1,4TSI 110kW DSG rv.2009 ecofuel-CNG
ex VW BORA sedan 1,9TDI 74kW PD Black rv.2003 EGR-OFF KAT-OFF CHIP- 110kw by TDIFUN

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“