Chybové kody, nějaké rady či skušenosti?

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
zdendamouka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 06.10.2014 23:16
Kontaktovat uživatele:

Chybové kody, nějaké rady či skušenosti?

Příspěvek od zdendamouka »

Zdravim, v poslední době sem na své Polo neměl čas, ale jelikož už me štvalo, že žere a nejede to zapl jsem dnes VAG nechal jsem si vypsat chybové kody a poté jsem si vyhledal chyby podle kodu, má někdo nějákou radu či skušenost s těmito závadami? Nejdřív skusím závady když to nepůjde jak po dobrym tak to půjdem po zlym a koupim věci nové :laugh:
Přílohy
??
??
Zítra udělám podle instrukcí
Zítra udělám podle instrukcí
Mám dva klíče, jeden origo VW a druhý s barevným logem VW což origo není.. Co dál? Napíchnout se do jednotky immobilizéru promazat pamět a? Jak sychnronizuji neorigo klíč s immo jednotkou??
Mám dva klíče, jeden origo VW a druhý s barevným logem VW což origo není.. Co dál? Napíchnout se do jednotky immobilizéru promazat pamět a? Jak sychnronizuji neorigo klíč s immo jednotkou??
Skontrolovat el.obvod, když nepůjde lambda je KO?
Skontrolovat el.obvod, když nepůjde lambda je KO?
Skrat, tedy někudy tam leze voda do kabelů nebo konektorů?
Skrat, tedy někudy tam leze voda do kabelů nebo konektorů?
____________________________
VW Polo 1.4MPi, 44KW, r.v.2001

Uživatelský avatar
zdendamouka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 06.10.2014 23:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Chybové kody, nějaké rady či skušenosti?

Příspěvek od zdendamouka »

Ještě něco s VAGU
Přílohy
hodnoty lambda sond
hodnoty lambda sond
hodnoty lambda sond 2
hodnoty lambda sond 2
Test lze spustit, ale to dřív mi dojde palivo než se test ukončí, program nevypsal že je 1 lambda OK, držel jsem nohu na plynu asi 20 min 4x.. a nikdy se test nedokončil..
Test lze spustit, ale to dřív mi dojde palivo než se test ukončí, program nevypsal že je 1 lambda OK, držel jsem nohu na plynu asi 20 min 4x.. a nikdy se test nedokončil..
Lambda sonda 2, nelze otestovat, test je pořád v řežimu vyp. nereaguje na plyn.. hodnoty stojí, rychlý pokles teploty
Lambda sonda 2, nelze otestovat, test je pořád v řežimu vyp. nereaguje na plyn.. hodnoty stojí, rychlý pokles teploty
____________________________
VW Polo 1.4MPi, 44KW, r.v.2001

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“