prosím o pomoc montaž led projektoru s logem auta pod dvere polo 6n1 3.dver.

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
jaysen
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.10.2014 00:43

prosím o pomoc montaž led projektoru s logem auta pod dvere polo 6n1 3.dver.

Příspěvek od jaysen »

Mam projektory ktere se montuji pod dvere.Na drati se natahne dvoulinka a pak to chci napojit na bocni cidla u dveri auto 3dverak polo 6n1 ale prusvih je ten ze kdyz tahnu 2 linku ve dverich tak to musim tahnout do auta ale jak jsou konektory vedene do auta napr.repraky tak je tam gumova spirala - ochrana pri otvirani a zavirani dveri a ta 2 linku nevim jak to tam dostat tak to mam tahly ze dveri do auta ale pri otvirani a zavirani dveri se ta 2 linka bude osoupavat a bojim se aby mi to nezkratovalo mate nejaky navrh jak to udelat aby to neslo ze dveri do auta a pri zavirani a otvirani dveri se ta 2 linka neposkozovala otviranim a zaviranim dveri??? mezi ty konektory to nemuzu dostat je tam takovy cerny viko a v tom jsou otvori ale delane primo jen pro ti dane konektory...konektory v ruznych direch co byste poradili co nejvic navrhu mi piste prosim odpolko se to ma zapojovat poradite nekdo prosim bojim ze mi to zkratuje a pak buhvy co by se stalo :-( diky za pomoc kdyby nekdo neco tak mail jayseen@seznam.cz a nebo semka do dizkuze potrebuji info co nejdriv to pujde diky moc snad mi nekdo poradite :-( :-(

Uživatelský avatar
Roky_VW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 08.08.2011 00:32

Příspěvek od Roky_VW »

No resil bych to pridanim konektoru a napojenim. Nebo pokud tam jsou nejake volne tak vyuzit ty volne.

roky_vw

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“