Autopotahy pro POLO

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
kelav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Autopotahy pro POLO

Příspěvek od kelav »

Ahoj potřebuji si koupit nějaké hezké potahy do auta (3. dvéř Polo rv96 6N1). Jáké máte zkušenosti, odkud jste kupovali potahy, nebo které dobře sedí na sedačkách. Díky za rady, pomoc a odkazy na eshopy.

Kelav

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Já je onehdá kupoval normálně v Tescu. Stály kolem litru a vypadaly moc dobře. Hlavně se mrkni, jestli mají ATest. A pokud jsou určeny pro Felinu, tak by měly dobře sedět i v Polu. Já s nima byl fakt spokojenej.

Uživatelský avatar
spacehulk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pohořelice

Potahy

Příspěvek od spacehulk »

Jestli můžu doporučit, tak já jsem si je nechal ušít na míru v Brně na Bratislavské. Cena 2400,- a dá se vybrat jakákoliv variace. Sedí super. Ty z TESCA jsou proti tomu hadr na podlahu.

Uživatelský avatar
kelav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Potahy

Příspěvek od kelav »

spacehulk píše:Jestli můžu doporučit, tak já jsem si je nechal ušít na míru v Brně na Bratislavské. Cena 2400,- a dá se vybrat jakákoliv variace. Sedí super. Ty z TESCA jsou proti tomu hadr na podlahu.
Díky za radu, mají E-shop? Jelikož jsem z Pardubic, tak by se mi to pěkně prodražilo :)

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Potahy

Příspěvek od molczik »

spacehulk píše:Jestli můžu doporučit, tak já jsem si je nechal ušít na míru v Brně na Bratislavské. Cena 2400,- a dá se vybrat jakákoliv variace. Sedí super. Ty z TESCA jsou proti tomu hadr na podlahu.
:roll: Je jasný, že šitý na míru jsou vždycky lepší. Ale za litr seženeš super potahy.. mě udělaly v Polu parády dost. Hadr na podlahu tam prodávaj taky, ty se pohybujou kolem 4 stovek.

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“