PP pás a jaké zadní tlumiče

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
telda99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 27.10.2015 18:46

PP pás a jaké zadní tlumiče

Příspěvek od telda99 »

Zdar ,chtěl bych se zeptat jestli jsou stejné pásy z pola 6N před FL , mám polo 6N2 a mám zaseklý pravý přední pás- je vymotany a nenavýjí se, dá se opravit? pokud ne na vrakači sem pravě našel jen pásy ze staršího pola rv 1997 , a ještě se chci zeptat jaké byste mi doporučily tlumiče na zadní nápravu , našel jsem nějákou značku streetstar ale cena 500kč za jeden mě příjde něják moc málo není to nějáká čína ? třeba bilstein nebo podobné značky stojí kolem 1000kč co byste mi doporučily ? díky za odpověd.

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: PP pás a jaké zadní tlumiče

Příspěvek od Martin. D »

Pás by měl být stejný, akorát uchycení ke středovému sloupku bude jinak barevné..... Tlumiče určitě Bilstein nebo podobnou značku....

Uživatelský avatar
Rouballik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1050
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jilemnice

Re: PP pás a jaké zadní tlumiče

Příspěvek od Rouballik »

telda99 píše: našel jsem nějákou značku streetstar ale cena 500kč za jeden mě příjde něják moc málo není to nějáká čína ? třeba bilstein nebo podobné značky stojí kolem 1000kč co byste mi doporučily ? díky za odpověd.
Tyhle sady o kterých píšeš prodává partner klubu: http://tatechnix.cz/48978-sada-2ks-zadn ... tstar.html" onclick="window.open(this.href);return false; . V Děčíně je můžeš vidět. Jsou na to dobrý recenze. Na těch dílech jsou pod krytkama loga Sachs... Co víc k tomu říct - globalizovaný svět. :D

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“