převodovka

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Tarbus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 10.04.2016 16:53

převodovka

Příspěvek od Tarbus »

ahoj jsem zde nový mám problém sehnat převodovku na polo 1.4 rv96 benzín dnes jsem demontoval a číslo co jsem našel je 085.301.107 SET prý se blbě shání jsou tam dvě táhla řazení tak nevím poradí někdo?

Uživatelský avatar
Mr.Marco
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 10.09.2011 12:20
Kontaktovat uživatele:

Re: převodovka

Příspěvek od Mr.Marco »

nazdar


čisla tam moc nehraju rolu,zaklad je mat ten kod prevodovy to je: SET
Neni to az tak tazke zohnat prevodovku,ale je problem ju kupit za rozumnu cenu,ja som z vw polo 6n2 1.4 mpi predal prevodovku za 100eur aj to bol chlapik rad ze ju zohnal za stovku.Raz som predaval taktiez prevodovku z vw polo 6n1 kde boli 2 tiahla radenia a išlo to do auta seat inca kde bolo iny system radenia a pasovalo to,akurat je trocha problem to zoštelovať ale šlo to :)

Tarbus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 10.04.2016 16:53

Re: převodovka

Příspěvek od Tarbus »

dobrý den scháním převodovku na Wv polo 1.4 rv96 benzín označení přev.:085.301.107 SET .Měla by pasovat i na seat ibiza jediné co vím že má dvě táhla řazení

Tarbus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 10.04.2016 16:53

Re: převodovka

Příspěvek od Tarbus »

Mr.Marco píše:nazdar


čisla tam moc nehraju rolu,zaklad je mat ten kod prevodovy to je: SET
Neni to az tak tazke zohnat prevodovku,ale je problem ju kupit za rozumnu cenu,ja som z vw polo 6n2 1.4 mpi predal prevodovku za 100eur aj to bol chlapik rad ze ju zohnal za stovku.Raz som predaval taktiez prevodovku z vw polo 6n1 kde boli 2 tiahla radenia a išlo to do auta seat inca kde bolo iny system radenia a pasovalo to,akurat je trocha problem to zoštelovať ale šlo to :)

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“