Nechce nastartovat

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
jeffrey-j
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 18.10.2016 21:45

Nechce nastartovat

Příspěvek od jeffrey-j »

Zdravím, mám polo 2001 ale startuje podle nálady. Baterie je nová tam by problém být neměl, připadá mi spíš, jak kdyby nepřeskakovala jiskra. Svíčky a kabely v pořádku. Vypadá to na špatný dotek někde. Jeden den auto startovalo v pořádku, druhý den ne tak jsem zkoušel docvaknout konektory a stále nic. Třetí den opět bez problémů nastartováno, čtvrtý taky, pátý den zas problém. nevíte co s tím ?! :lol:

Uživatelský avatar
matasimek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravák su ze Zlínska

Re: Nechce nastartovat

Příspěvek od matasimek »

Sestřenice má polo 6N2, 1.0mpi, měla podobný problém jako Vy, později jí vypínalo i za jízdy. Problém byl s relátkem nad pojistkovou skřínkou vzadu, číslo si už nepamatuju. Vím jen, že jí nespínalo ani čerpadlo v nádrži na (ty 3 vteřiny po zapnutí klíčku)

jeffrey-j
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 18.10.2016 21:45

Re: Nechce nastartovat

Příspěvek od jeffrey-j »

Relé vyměněno ale bohužel bez úspěchu. Situace stále stejná. Nevíte co dalšího by to mohlo být?

midas2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.04.2017 07:23

Re: Nechce nastartovat

Příspěvek od midas2 »

Zdravím,mám taky podobný problém.Je to Polo 1.0MPi,2001,76000km.Desetkrát nastartuje normálně a pak někdy to vůbec nechce chytnout.Baterka je ok.Včera mi motor vysadil i za jízdy(při sešlápnutí plynu),zatavil jsem a za 5 min normálně nastartoval.Ptal jsem se i chlápka co měl auto přede mnou a říkal že mu to nikdy neudělalo.Zeptám se jestli by to nemohlo být svíčkama protože origo tam byly NGK a já tam dal Championky.Auto jede jinak uplně normálně.Neporadil by ještě někdo jak poznám to relé čerpadla?Za pojistkama jsou relé tři.Děkuji za info.

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“