Po vybití baterie nezamyká

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
cervenyji
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 09.06.2012 11:09
Bydliště: Praha

Po vybití baterie nezamyká

Příspěvek od cervenyji »

Ahoj Polaři,

Po dobu dovolené se u mé 6N2 vybila baterie. Po nahození přes kebely jsem zpozoroval, že při stisknutí zamykání přes klíček probliknou blinkry, zapne se alarm, ale nezajedou kolíčky zámku. Vše jsem přisuzoval asi slabé baterii, zkusil jsem vytočit motor do otáček a následně to chvilku šlo, třeba 6x jsem zamkl odemkl a vše šlapalo. Po další jízdě zase nic. Baterku jsem dobil na nabíječce a při měření Vmetrem je OK. Pojistky sem prolít.

* Nepoužívám origo centrál, mám tam krabičku s dojezdy oken. Ta má svou baterku, takže její nastavení funguje. Signál to posílá, protože se pustí alarm i dojezdy oken při zamčení fungujou.

Řešil někdo něco podobného ?

Díky za Vaše odpovědi.

6N2,1.6GTI 2001.
Polo 6N2 GTI Cup Edition 2001 - béžo kožec :-)

Kriško
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 08.04.2017 12:11

Re: VW Polo 6N2, rok výroby 2001

Příspěvek od Kriško »

Dobrý den, rozsypal se mi zámek u řidiče vnější , po výměně zámku mi nic nejde -centrál prostě nefunguje, kontroloval jsem pojistky a nemám přehled, kde je pujistka centrálu, káble ve dveřích nejsou zlomené jsou OK, v čem bude příčina ? poradí mi někdo? moc děkuji

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4744
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Re: VW Polo 6N2, rok výroby 2001

Příspěvek od srotty »

A funguje ti správně ten zámek ? Otáčí se ten jazýček ? Zkus ho znovu vytáhnout a plochým šroubovákem zatočit přímo v tom zámku,mělo by to zamykat/odemykat.

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“