Špatně ukazující palivoměr VW polo 1.9D

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
freedom3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 11.09.2016 17:40

Špatně ukazující palivoměr VW polo 1.9D

Příspěvek od freedom3 »

Zdravím všechny příznivce VW a mám takový dotaz .. Mám vw polo 96 1.9D a začal mi blbě ukazovat palivoměr . Měnil jsem palivový filtr a chtěl jsem ho zalít naftou aby byl plný.. bohužel nemohl jsem najít kanystr ,tak jsem chtěl vycucnout z nádrže přes otvor na plovák a čerpadlo .. Dál jsem jednu ránu do velké matky co drží čerpadlo a plovák (klasika ,vzal jsem sroubovak a zapřel o drážky na matce a bouchl do něj a kterou jsem stejně ani nakonec nepovolil , protože jsem našel kanystr s naftou )a od té doby začal blbnout palivoměr . občas ručička spadne úplně,jak když je nefunkční,obcas ukazuje dobře , občas ukazuje o dost víc a neklesá ,pak zase najednou klesne na hodnotu ,když mám skoro prázdnou nádrž .. Už nevím co s tím , měl už jsem venku 2x celý plovák s čerpadlem a když ho připojím venku z nádrže a jezdím s ním ,tak normálně palivoměr okazuje krásně, dám vše zpět do nádrže a blbne .. Nemáte nekdo nějakou radu ?

JB-elektronik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 01.08.2016 11:11
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatně ukazující palivoměr VW polo 1.9D

Příspěvek od JB-elektronik »

Není blbě pootočená palivová jednotka v nádrži? Pootočením pak plovák se může dotýkat stěny nádrže a přidrhovat...

freedom3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 11.09.2016 17:40

Re: Špatně ukazující palivoměr VW polo 1.9D

Příspěvek od freedom3 »

Mě už to taky napadlo ,ale nevím , přijde mi ,že to je stejně jak bylo i vůči hadickam co vedou do čerpadla,ale zítra zkusím trošku natočit,jestli v nádrži není nějaký výstupek,kde to drhne ,nebo tak něco .. Díky za radu

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“