2 problemy - stierace a budiky

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
kukiak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 25.09.2016 09:03

2 problemy - stierace a budiky

Příspěvek od kukiak »

Zdravim Vas,
chcel by som svoje polo podarovat v rodine, avsak ma 2 problemy, ktore chcem najskor vyriesit.

Stierace sa pustaju same od seba. Je to uplne nahodne, same sa pustia aj v polohe off, same zase po case prestanu, nech robim cokolvek. Rychlost stierania sa pohybom packy normalne meni ako by aj mala, ale proste nevypnu sa.. Vyskusal som vymenit rele, nepomohlo. Kontoxom vycistit packu stieracov, tiez nepomohlo. Ked vytiahnem rele, funguje len najrychlejsie stieranie a po pusteni ostreku sa samozrejme sam ostrek nezopne.. Co mam este skusit?

Po nastartovani v 90% pripadoch nefunguje otackomer a rychlomer. Pokial nejde nezapne sa ani pocas jazdy. Rucicka rychlomera sa len trasie na mieste.. Vyskusal som precistit kontakty zo zadnej strany budikov.. nepomohlo tiez. Teplota + nadrz ukazuje v poriadku.

kukiak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 25.09.2016 09:03

Re: 2 problemy - stierace a budiky

Příspěvek od kukiak »

Mam objednane nove budiky. Je treba nieco robit cez diagnostiku alebo ich len zapojim a pojdu?

kukiak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 25.09.2016 09:03

Re: 2 problemy - stierace a budiky

Příspěvek od kukiak »

Bolo to budikmi. Auto konecne jazdilo normalne !!!!

Teraz mu vsak zase preplo.. Proste nestartuje. Po otoceni klucikom ani tuk, vobec netoci. Nastartuje cca 1x zo 40 pokusov... Nabil som baterku, skusil som aj inu baterku z ineho auta.. A proste nahodne niekedy naskoci. Vag nehlasi ziadne chyby. Zakladne veci ako osmirglovat svorky a pod som skusal. Nechapem asi najvyssi cas to dat zosrotovat :D.
Co pozret? Immo to byt nemoze nie? to by zdochlo ale aspon tocilo nie? Spinacia skrinka? Moze to byt aj starter? Avsak niekedy naskoci v pohode..
Po neuspesnom nastartovani ostanu svietit vsetky kontrolky, neprebliknu. Pokial startujem so zapnutymi svetlami, tak po otoceni klucika zhasnu.

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 problemy - stierace a budiky

Příspěvek od BigBang »

Startér se roztočí nebo se ani nehne? Nemyslím jestli točí motorem, ale jestli se samot. startér roztočí.
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

kukiak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 25.09.2016 09:03

Re: 2 problemy - stierace a budiky

Příspěvek od kukiak »

nie, auto je totalne ticho.

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“