prosim o radu....

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
MayBe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

prosim o radu....

Příspěvek od MayBe »

ahoj chtěla jsem se zeptat jestli nevíte kolik tak přibližně může stát rozdělovač na Polo 6N na vrakáči :roll:
A ještě co může bejt v háji když mi bouchá u předního levýho kola, ale jen když přejíždim nějaký výmoly nebo tak...vypadá to pak jak když přijeli kolotoče :? :oops:

Předem moc dík

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Příspěvek od mephik »

tak dival jsem se a viko rozdelovace stoji novy cca 200,- neznackovy a palec rozdelovace 100,- takze bych asi koupil novy .....

Uživatelský avatar
MayBe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od MayBe »

je dík,ale já ho musim dát komplet..někdo mi ho sehnal a teď ho chce zpět..a nebo 1500 takže zjišťuju co je pro mě výhodnější :roll:

Uživatelský avatar
kelav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od kelav »

K tomu rambajzu od kol, je to bouchání nebo takový klepání, jak když se klepe uvolněný plech? Pokud druhá varianta, tak jsou to brzdový destičky. Destičky mají v sobě nalisovaný takový plíšky, který drží v brzdovém třmenu, plíšky slouží, k tomu, aby se destičky neklepaly ve třmenech, což se děje na teréních nerovnostech a pak to zní jak když se sype plech od kol :D Nedávno jsem tenhle problem řešil, výměna destiček to vyřešila. Investice kolem tisíce korun :)

Uživatelský avatar
kelav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od kelav »

Jo ještě jak to ozkoušet, vem si někoho s sebou do auta, u stojícícho auta kopni do disků kol, nebo do pneumatik, a pokud uslyšíš ten samý zvuk, jako když přejíždíš třeba koleje, tak to vypadá na destičky, ověříš to tím, že když kolega v autě zašlápne brzdový pedál a ty znovu kopneš do kola a nic neuslyšlíš, tak je to absolutně jasný, nový destičky. Hou a hezký víkend.

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“