HILFE vymena radia polo 6N2

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

HILFE vymena radia polo 6N2

Příspěvek od Pompier »

Zdravim lidicky, potreboval bych pomoct.. Chci u pritelkyne na Polu 6N2 vymenit originalni radio Alfa za jine a absolutne netusim jak se k nemu dostat, nevim presne ktere plasty jsou jen cvaknute a ktere sroubovane a nechci nic rozlamat.. poradite ?? Vcera sem rozebral pul palubky (dolni cast) a stejne sem se k nemu nedostal ... diky za radu ...

Uživatelský avatar
pavlik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: HILFE vymena radia polo 6N2

Příspěvek od pavlik »

Měl bys mít vytahováky na to rádio a pak by mělo jít ven v pohodě,palubku rozdělávat nemusíš.Jenom potom nezapomeň přehodit v ISO konektoru stálé + a + s klíčkem jinak se ti budou furt mazat uložené stanice.

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Re: HILFE vymena radia polo 6N2

Příspěvek od Pompier »

pavlik píše:Měl bys mít vytahováky na to rádio a pak by mělo jít ven v pohodě,palubku rozdělávat nemusíš.Jenom potom nezapomeň přehodit v ISO konektoru stálé + a + s klíčkem jinak se ti budou furt mazat uložené stanice.

jj o tom sem uz slysel, ze se musi prohodit plusy..
Jenze ja budu potrebovat jeste tahat kabely, takze se tam potrebuju dostat .. nebo pak pujde vytahnout ten kastlik co je pod nim ??

Uživatelský avatar
Barttis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re: HILFE vymena radia polo 6N2

Příspěvek od Barttis »

Cau...ten kastlik pod radiem jde trochu hur,ale jde.Chce to jen zabrat.Kabli jsem taky tahal,ale tak ze jsem mel ohebnou tycku na kterou sem namotal ten kabl a prostrcil jsem to ke spolujezdcovim noham....ale nic vic sem rozdelavat nemusel...

Uživatelský avatar
kelav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: HILFE vymena radia polo 6N2

Příspěvek od kelav »

Já jsem při vyndávání origo rádia použil tlustý drát ohnutý podle děr pro klíč, zastrčil jsem to tam a rádio šlo vytáhnout ven - ono tam drží jen díky pružným plíškům, který zasednou do toho rámu na rádio.

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Re: HILFE vymena radia polo 6N2

Příspěvek od Pompier »

Tak vyreseno origo vytahovakama, ktere sem pujcil a nakonec jsme rozrebral jen cast palubky pod volanten a natahl kabely ridicovym prahem ....

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“