Pipanie po rozjazde 6N2

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Smintik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 28.10.2007 08:14

Pipanie po rozjazde 6N2

Příspěvek od Smintik »

Zdravim, prehladal som forum ale odpoved som nenasiel. Mam asi 2 tyzdne meneny olej, vcera po nastartovani a robehnuti mi zacalo moje polo 6N2 rv 2000 pipat, podotykam ze na palubke nic nesvietilo , ziadna chyba ... pipalo to stale az kym som nestalci spojku a nezastal, potom znova rozbeh a znova pipanie. Tak som nechal motor ON a pockal som ... znova rozbeh a pipanie zmizlo a najblizsich 10 km az domov nic. Nikdy som sa s takouto chybou nestretol (pipanie v pravidelnom intervale vkuse), nemal niekto podobny problem ? Jedine co som menil bol olej a s tym asi problem podla mna nebude.

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pipanie po rozjazde 6N2

Příspěvek od Standa »

Asi nemáš vynulovanej servisní interval bych řek ;)
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=38&t=32887

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Pipanie po rozjazde 6N2

Příspěvek od molczik »

Smintik píše:Zdravim, prehladal som forum ale odpoved som nenasiel. Mam asi 2 tyzdne meneny olej, vcera po nastartovani a robehnuti mi zacalo moje polo 6N2 rv 2000 pipat, podotykam ze na palubke nic nesvietilo , ziadna chyba ... pipalo to stale az kym som nestalci spojku a nezastal, potom znova rozbeh a znova pipanie. Tak som nechal motor ON a pockal som ... znova rozbeh a pipanie zmizlo a najblizsich 10 km az domov nic. Nikdy som sa s takouto chybou nestretol (pipanie v pravidelnom intervale vkuse), nemal niekto podobny problem ? Jedine co som menil bol olej a s tym asi problem podla mna nebude.
Na VAG a měl by si vidět co se mu nelíbí.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“