poraďte,jaké blinkry????

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
Uživatelský avatar
FeryBo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 21.06.2008 20:42
Bydliště: Chodov u KV

poraďte,jaké blinkry????

Příspěvek od FeryBo »

ahoj mam takovej menší problem mlada si pořídila polo r.v.95 a hrozně se ji tam nelíbí ty oranžovy blinkry tak mužete mi nějaky poradit???ja našel jedny ale nevim jestli to je na ten typ píšou tam clasic tak nevim jestli to je nazev nebo na polo clasic,moc se v těch polech nevyznam.díky http://vw.autodoplnky.cz/volkswagen-pol ... c-s4326202 nebo to jsou tohle http://vw.autodoplnky.cz/volkswagen-pol ... y-s4326194 nebo jestli někdo ví o jinejch???? :oops: :oops: :oops: :oops:

Uživatelský avatar
pavlik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: poraďte,jaké blinkry????

Příspěvek od pavlik »

Záleží jakou máš představu,pokud ti stačí bílý tak zajdi do nějakých autodílů a oni ti je objednají nebo čirý ale ty už jsou dražší,třeba tady http://www.carbonia.cz/?m1=8&t=252&t2=77

Uživatelský avatar
FeryBo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 21.06.2008 20:42
Bydliště: Chodov u KV

Re: poraďte,jaké blinkry????

Příspěvek od FeryBo »

prej by stačili i obič ty bílý ale jen hlavně aby to nebyla takova pěst na oko a oni by se asi i ty čirý k těm obič origo světlum moc nehodily.....takže mužu koupit jedny z těch dvou druhu na ktery jsem tady daval odkaz???

Uživatelský avatar
pavlik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: poraďte,jaké blinkry????

Příspěvek od pavlik »

Já myslím že určitě,jsou to ty klasický bílý,ale zkusil bych se zeptat v těch autodílech mohli by mít lepší cenu.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: poraďte,jaké blinkry????

Příspěvek od molczik »

Pozor! Jedny jsou na Polo a druhý na Polo Classic. Polo Classic bude mít trochu jiný.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
FeryBo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 21.06.2008 20:42
Bydliště: Chodov u KV

Re: poraďte,jaké blinkry????

Příspěvek od FeryBo »

molczik píše:Pozor! Jedny jsou na Polo a druhý na Polo Classic. Polo Classic bude mít trochu jiný.
no to je pravě to co jsem potřeboval vědět a ty co maji v nazvu ti CLASIC tak jsou na to polo clasic tedy???

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: poraďte,jaké blinkry????

Příspěvek od molczik »

FeryBo píše:
molczik píše:Pozor! Jedny jsou na Polo a druhý na Polo Classic. Polo Classic bude mít trochu jiný.
no to je pravě to co jsem potřeboval vědět a ty co maji v nazvu ti CLASIC tak jsou na to polo clasic tedy???
Přesně tak. Ty co maj v názvu Classic jsou pouze na VW Polo Classic a VW Polo Variant.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
FeryBo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 146
Registrován: 21.06.2008 20:42
Bydliště: Chodov u KV

Re: poraďte,jaké blinkry????

Příspěvek od FeryBo »

molczik píše:
FeryBo píše: no to je pravě to co jsem potřeboval vědět a ty co maji v nazvu ti CLASIC tak jsou na to polo clasic tedy???
Přesně tak. Ty co maj v názvu Classic jsou pouze na VW Polo Classic a VW Polo Variant.
OK díky moc aspon ted vim jaky koupit :jok:

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“