Na co si dát pozor při nákupu?

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
laznickj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.10.2008 10:28
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Na co si dát pozor při nákupu?

Příspěvek od laznickj »

Tak jsem se rozhodl teda pro motor 1,4 44kW a už mám vybraného favorita na kterého se chci jet zítra podívat. Má to najeto 112 000, servisku a 1. majitel. Chtěl bych se zeptat na co si dát pozor u pola. Je nějaká část vozidla na kterou dát extra pozor? Je to polo 6N2 rok 2001. Za případné rady předem děkuju. :)

laznickj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.10.2008 10:28
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si dát pozor při nákupu?

Příspěvek od laznickj »

ještě mě teď napadlo co výfuky? Je to jak na feldě max 2 roky a kaput nebo to něco vydrží?

Uživatelský avatar
Dadann
Pilot
Pilot
Příspěvky: 774
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ano
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si dát pozor při nákupu?

Příspěvek od Dadann »

laznickj píše:ještě mě teď napadlo co výfuky? Je to jak na feldě max 2 roky a kaput nebo to něco vydrží?
Origo vydrží dýl ale na 2001 nevim jestli bude origo...
Jinak bych to asi proklepl jestli to nebylo bourany...to hlavně...jinak mě nic extra nenapada...prostě klasika.
Slevy na kompletní sortiment Liqui Moly a Mann filter http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=1 ... 9#p1446439" onclick="window.open(this.href);return false;

CULT STYLE?...O.K. BIATCH
DnB a Jungle society...

Uživatelský avatar
pavlik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: Na co si dát pozor při nákupu?

Příspěvek od pavlik »

Výfuk bych neřešil,není to taková položka a já na svým polu z roku 99 jsem ho měnil letos.Zkus jestli drží volnoběh to by mohl být problém,škrtící klapka se blbě shání a převodovku si vyzkoušej.

laznickj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 18.10.2008 10:28
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Na co si dát pozor při nákupu?

Příspěvek od laznickj »

Tak ho mám konečně doma. Nakonec jsem úplnou náhodou narazil na modré polo 6N2 r.v. 9/2000 5 dveří, 1,4 44kW, klimatronic, posilovač, 4 airbagy, alarm, deštové čidlo, stmívací zrcátko, komplet elektrika, centrál na dálku, 8 x repro (hraje to jako v koncertní sále) a najeto poctivých 91000. Auto měl starší pán. Zevnitř i zvenku je auto jako nové. Pro auto jsem byl v Berouně. Bylo to sice trochu zruky, ale myslím že to za to stálo. Autíčko jede krásně a je až neuvěřitelně tiché. Žádný závodník to sice není, ale na svižnou jízdu to stačí. Fotky dodám až nějaké udělám :D .

Teď bych vás chtěl ale poprosit jestli nemáte nějaký uživatelský manuál k tomuto autu a k rádiu VW alfa. Docela rád bych se dozvěděl jak se co ovládá a jak se nastavuje radio. Nevím jak se u něj dá hledat frekvence ručně. Má to jen autoladění a stanice s horším signálem to jen projede:(.

Děkuju :P

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“