Rozměr repro ve dveřích Polo Classic r.v.1998

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
Jáša
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 03.04.2008 22:39
Bydliště: Brnooo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr repro ve dveřích Polo Classic r.v.1998

Příspěvek od Jáša »

2 Sanka: Nepamatuješ si jak hluboký repro jsi kupoval ty? Resp. poradil bys mi něco konkrétního pro rádio s výkonem 4x50W? Zesilovač ani subwoofer neplánuju :wink:

Uživatelský avatar
Sanka
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 06.01.2008 21:42
Bydliště: čáslav city
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr repro ve dveřích Polo Classic r.v.1998

Příspěvek od Sanka »

Jáša píše:2 Sanka: Nepamatuješ si jak hluboký repro jsi kupoval ty? Resp. poradil bys mi něco konkrétního pro rádio s výkonem 4x50W? Zesilovač ani subwoofer neplánuju :wink:
ja osobne sem kupoval Magnat Classic s montazni hloukou 65mm a vim ze ty se tam nevejdou cca o centimetr... ale ja budu delat door boxy, a na pokud to chces jen na radijko tak vybirej repraky okolo 60-70W ve špičce, ale co jsem slysel takk kdyz to nechas na radijku tak stejne nejlip hrajou origa. ja tam zatim mam ty magnaty bez zesiku a nikterak lepsi to neni...kdybch nevedel ze budu davat zesik tak tam origa vratim. Jinak kdyby si chtel hoooodne kvalitni repra s cistym zvukem tak Hifonics Zeus ( slysel sem je nazivo, ale se zesikem, ale nikdy pred tim sem neslysel tak kvalitni zvuk.
NON-STOP odtah,autodoprava, půjčování podvalu736 484 164
Střední čechy - čáslavsko, kolínsko, kutnohorsko nebo cela ČR :)

e-mail: autodoprava.valena@gmail.com

Uživatelský avatar
Jáša
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 03.04.2008 22:39
Bydliště: Brnooo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr repro ve dveřích Polo Classic r.v.1998

Příspěvek od Jáša »

Sanka píše:
Jáša píše:2 Sanka: Nepamatuješ si jak hluboký repro jsi kupoval ty? Resp. poradil bys mi něco konkrétního pro rádio s výkonem 4x50W? Zesilovač ani subwoofer neplánuju :wink:
ja osobne sem kupoval Magnat Classic s montazni hloukou 65mm a vim ze ty se tam nevejdou cca o centimetr... ale ja budu delat door boxy, a na pokud to chces jen na radijko tak vybirej repraky okolo 60-70W ve špičce, ale co jsem slysel takk kdyz to nechas na radijku tak stejne nejlip hrajou origa. ja tam zatim mam ty magnaty bez zesiku a nikterak lepsi to neni...kdybch nevedel ze budu davat zesik tak tam origa vratim. Jinak kdyby si chtel hoooodne kvalitni repra s cistym zvukem tak Hifonics Zeus ( slysel sem je nazivo, ale se zesikem, ale nikdy pred tim sem neslysel tak kvalitni zvuk.
Já tam jestě to nový rádijko nemám namontovaný, je tam původní Phillips od VW a origoš repráky, který normálně hrajou jen pokud jsou úplně vypnutý basy, jinak chrčí. Proto jsem chtěl vyměnit i repráky. Nebo myslíš že by to teoreticky mohlo být i rádiem?

Uživatelský avatar
Sanka
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 06.01.2008 21:42
Bydliště: čáslav city
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr repro ve dveřích Polo Classic r.v.1998

Příspěvek od Sanka »

jestli uz je to v tehle fázi tag uz jsou asi v čudu... ale tohle neni tim ze by byly slaby repraky a radijko je znicilo ale je to tim ze naopak je slaby radijko na repraky a tudiz pri vyssi hlasitosti nedokazalo vyvynout dostatecny vykon pro repra a tim se znicili (jako ze je neudrzelo a oni moc litaly nahoru a dolu) proto u novyho radijka ktery bude mit 4x50 kupuj repraky se spickou cca 4x70 at je zase neoddelas ;)
NON-STOP odtah,autodoprava, půjčování podvalu736 484 164
Střední čechy - čáslavsko, kolínsko, kutnohorsko nebo cela ČR :)

e-mail: autodoprava.valena@gmail.com

Uživatelský avatar
Jáša
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 03.04.2008 22:39
Bydliště: Brnooo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr repro ve dveřích Polo Classic r.v.1998

Příspěvek od Jáša »

Sorry, ale moc se nevyznám, takže jak říkáš ta špička je "Výkon RMS" nebo "Výkon MAX"?

Uživatelský avatar
Sanka
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 06.01.2008 21:42
Bydliště: čáslav city
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr repro ve dveřích Polo Classic r.v.1998

Příspěvek od Sanka »

Jáša píše:Sorry, ale moc se nevyznám, takže jak říkáš ta špička je "Výkon RMS" nebo "Výkon MAX"?
Spicka je Vykon MAX
jmenovita hodnota vykonu je RMS ;) a neomlouvej se! sme tady proto abychom si navzajem pomohli
NON-STOP odtah,autodoprava, půjčování podvalu736 484 164
Střední čechy - čáslavsko, kolínsko, kutnohorsko nebo cela ČR :)

e-mail: autodoprava.valena@gmail.com

Uživatelský avatar
Jáša
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 03.04.2008 22:39
Bydliště: Brnooo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr repro ve dveřích Polo Classic r.v.1998

Příspěvek od Jáša »

Jasan, dík :) Blbý ale je že žádný repra s MAX výkonem 70W nemužu najit... :?

Uživatelský avatar
Sanka
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 06.01.2008 21:42
Bydliště: čáslav city
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr repro ve dveřích Polo Classic r.v.1998

Příspěvek od Sanka »

Jáša píše:Jasan, dík :) Blbý ale je že žádný repra s MAX výkonem 70W nemužu najit... :?
mas pravdu... koukal sem se na to a u nekterych repraku jsou az nesmyslne vykony MAX... :roll:
tak jinak, tvoje radijko ma 4x50 MAX - z toho RMS byva priblizne polovina tudiz neco mezi 20-30 W RMS, tagze hledej repra s vykonem RMS kolem 40 ;) doufam ze se ti to podari..ale melo by, nebo to muzes zkusit koupit silnejsi ale jak rikam ja koupil Magnat Classic 7O RMS a kdyz jsou jen na radiju tak hrajou stejne (mozna i hur nez puvodni)
NON-STOP odtah,autodoprava, půjčování podvalu736 484 164
Střední čechy - čáslavsko, kolínsko, kutnohorsko nebo cela ČR :)

e-mail: autodoprava.valena@gmail.com

Uživatelský avatar
Jáša
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 03.04.2008 22:39
Bydliště: Brnooo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr repro ve dveřích Polo Classic r.v.1998

Příspěvek od Jáša »

Fajn, diky :) Mám pocit že jsem viděl několik repro 4x35W RMS tak to by šlo...

Uživatelský avatar
Jáša
Řidič
Řidič
Příspěvky: 84
Registrován: 03.04.2008 22:39
Bydliště: Brnooo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozměr repro ve dveřích Polo Classic r.v.1998

Příspěvek od Jáša »

Tak teď jsem do auta strčil nový rádio, repráky mám zatím pořád ty původní, a přijde mi i přesto že to hraje líp, pokud s tim samozřejmě nehulákám jak na lesy :lol:

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“