problem pri stahovani oken classic

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Odpovědět
berco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 27.10.2008 13:20

problem pri stahovani oken classic

Příspěvek od berco »

caute stale mi blbne motorek v dveroch na stahovanie okna znicoho nic to prestane ist len to cvaka ked chcem stiahnut okno. musim vzdy zhodit tapacirunk a pobachat po motorku potom sa to rozbehne ale za par dni zas nefunguje nemal ste niekto uz taky problem a co stym sa da urobit? dik za kazdu radu

Uživatelský avatar
Toxyz
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Re: problem pri stahovani oken classic

Příspěvek od Toxyz »

dělalo mi to samé, vynechávalo, někdy stačilo jen zabouchat na tapec a jelo to někdy nepomohlo nic.....rozebral jsem to a asi byl problém v namotávání lanka na ten "šnekovej unašeč" takže jsem to sestavil tak jak jsem uznal za správné a od té doby bez problémů funguju :wink:
GI Cabrio 1,8 16v - White Edition + daily TDI "slepice"

Uživatelský avatar
Muroň
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 29.05.2008 22:56
Bydliště: Praha

Re: problem pri stahovani oken classic

Příspěvek od Muroň »

Toto som taktiež mal. A prdlo mi uchyceni lanka a musel jsem měnit stahovačku (bez motorku). Mám měněné už obě, tyhle ibizácký stahovačky jsou spotřební zboží. Mění se v kratším intervalu než výfuk.
Das Auto Emoción

polo232
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 06.02.2009 08:10

Re: problem pri stahovani oken classic

Příspěvek od polo232 »

tiež mam problem s oknami, predchadzajuci majiteľ vravel že v ľavich dverach menil cely mechanizmus, ja som pred rokom vymenil v pravich dverach a zase mi odišlo v ľavich. Stale sa kazi ta plastova sučiastka čo kde sú uchytene lanka. Lenže problem je ten, že na toto auto sa sučiastka kupiť neda, len cely mechanizmus a ten stoji niečo cez 4000 sk.
VW Polo classic, 1,9 TDi (110 koniky)

Uživatelský avatar
filda2003
Závodník
Závodník
Příspěvky: 540
Registrován: 13.10.2007 18:40
Bydliště: Valašské Meziříčí / Zlín

Re: problem pri stahovani oken classic

Příspěvek od filda2003 »

Ahoj. Jestli myslíš takové ty maličké pacičky, které na lanku drží okno tak ty se koupit dají.
Mrkni na Polo club forum.
Taky se mi to stalo.
Popsal jsem to tady - http://forum.vw-polo.com/viewtopic.php?f=62&t=550
VW Polo 6N 1.0i > VW Bora 1.9TDI > Audi A6 C5 Quattro 2.5TDI S-LINE > Škoda Octavia I 1.9TDI > Škoda Octavia I 1.6i SR > VW Jetta 1.9TDI CL > VW Touran 1T3 2.0TDI LIFE

Uživatelský avatar
Muroň
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 29.05.2008 22:56
Bydliště: Praha

Re: problem pri stahovani oken classic

Příspěvek od Muroň »

Rozebíralo se to zde: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=38&t=62847
Nakonec jsem dle rady koupil samotnou stahovačku u www.autorona.cz, stála tuším kolem 1500.
V Polu 6N je podle mě mechanismus trochu odlišný.
Das Auto Emoción

fanatic.junior
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 03.01.2009 00:26

Re: problem pri stahovani oken classic

Příspěvek od fanatic.junior »

ahoj

prosimtě mam taky polo 6n2 a jasně že mam problém s oknama, když chci stáhnout tak to jenom klapne. Sundal jsem celej tapecák ale nevim jak přesně sundat ty stahovačky. V návodu je napsáno vyndat okno, ale nemůžu ho stáhnout protože je pořád nahoře. Nedal by si mi nějakou inforamci? Díky moc Honza

Uživatelský avatar
borask
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prešov, SK

Re: problem pri stahovani oken classic

Příspěvek od borask »

Mám na predaj z Polo r.98 predné el.okná komplet demontované mechanika aj s motormi+vypínače

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“