Převodovka Gti

rv. 1994 - 2001

Moderátoři: Martin. D, BigBang

Uživatelský avatar
Wilmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Wilmo »

SwoBi píše:Já dával opravit převodovku na podzim když mi odešla a oprava i s prací mě vyšla na 7t, ale nebyla to komplet repase, pokud by byl zájem tak se optám co všechno bylo měněno a poku by měl někdo zájem můžu se zeptat kolik by stála repase na jeho auto...jinak mě odešla na 1,6 a ta oprava bych řekl že byla relativně dost levná na to že mám teď téměř novu převodovku...jinak by mě pak docela zajímalo kolik si za to Kubi řekne, byl sem za ním a sleduju jeho ceny a sice je fakt že sežene skoro vše, ale za jakou cenu...takže kdyžtak pak dejte vědět kdo si to tam dával za kolik to bylo.... :D
Já dával opravit převodovku na podzim když mi odešla a oprava i s prací mě vyšla na 7t, ale nebyla to komplet repase, pokud by byl zájem tak se optám co všechno bylo měněno a poku by měl někdo zájem můžu se zeptat kolik by stála repase na jeho auto...jinak mě odešla na 1,6 a ta oprava bych řekl že byla relativně dost levná na to že mám teď téměř novu převodovku...jinak by mě pak docela zajímalo kolik si za to Kubi řekne, byl sem za ním a sleduju jeho ceny a sice je fakt že sežene skoro vše, ale za jakou cenu...takže kdyžtak pak dejte vědět kdo si to tam dával za kolik to bylo.... :D
me stala oprava 5 rychlostni stupne se vsim vsudy 6tis jinak koukam,ze schanis delene sedacky na 6n mam celou sadu i s prednima sedackama do 5 dvirka

Uživatelský avatar
Polo boy gti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 887
Registrován: 29.11.2008 01:18
Bydliště: skoro K-town(Kralupy nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Polo boy gti »

Zatím předběžný odhad je,že bych se měl vejít do 10 tisíc.Ta hřídel šla prej nějak na křivo a ložisko vymlelo kolečka,proto tam nešla zařadit 4.Počítám tak do 10 dní,že by to mohlo bejt hotový :lol:
Little black car 4ever GTI
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=199&t=103503" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Polo boy gti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 887
Registrován: 29.11.2008 01:18
Bydliště: skoro K-town(Kralupy nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Polo boy gti »

takže nakonec repase převodovky vyšla na 13500...A dneska večer si pro ní jedu takže max. o víkend budu zase pojízdnej :lol:
Little black car 4ever GTI
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=199&t=103503" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
SwoBi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 215
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Jihlawa

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od SwoBi »

Polo boy gti píše:takže nakonec repase převodovky vyšla na 13500...A dneska večer si pro ní jedu takže max. o víkend budu zase pojízdnej :lol:
Slušná pálka! :?

Uživatelský avatar
Polo boy gti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 887
Registrován: 29.11.2008 01:18
Bydliště: skoro K-town(Kralupy nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Polo boy gti »

Dám sem fotky jak vypadali kolečka pro představu co bylo špatně.No jsem rád,že je to opravený a s cenou jsem počítal.Moje představa byla 15000 takže jsem spokojenej :D
Little black car 4ever GTI
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=199&t=103503" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Wilmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka Gti

Příspěvek od Wilmo »

Polo boy gti píše:Dám sem fotky jak vypadali kolečka pro představu co bylo špatně.No jsem rád,že je to opravený a s cenou jsem počítal.Moje představa byla 15000 takže jsem spokojenej :D
no jo doufam,ze uz budu mit na chvili klid s prevodovkou radsi se toho na jare zbavim az se zacnou hodne prodavat auta :?

Odpovědět

Zpět na „Polo 6N1/6N2“